Louis Vuitton Bella çantasını

tanıtan, muhtemelen ürün yelpazesinin en küçümseyen logo hatlarından biri olan Louis Vuitton, yakın zamanda Mahina deri hattını şık, tekme konteyner çantasını içerecek şekilde güncelledi. Katlı Fransız tarzı evin Mahina deri, delikli logo tema kaplamasına sahip yumuşak buzağı deriden üretilmiştir. Markanın ünlü LV baş harflerinin yanı sıra delikli bir deride bulunan çiçeklere sahip olan Mahina Line, Louis Vuitton’un ünlü logosunun bu satırdaki stillerin birçoğu tek renklidir. Bu, markanın çizgiye en güncel ilavesi olan Bella çantasını da içeriyor.

Bella çantasının bu koleksiyona dahil edilmesi, bu küçük, kompakt konteyner çantası, bu geleneksel çizgiye en çağdaş eklemelerden biri olduğu için evin tarihinde bir sayfayı değiştiriyor. Bella’daki esnek buzağı derisi, ilk kez ticari marka delikli monogramın büzülmüş bir versiyonuna sahiptir ve bu da bu siluetin küçük boyutunda iyi çalışıyor. Bu kolay, geri tekme şekli, son derece basit bir aşınma için gevşek bir çekme kapağı ile tamamlanır.

Şık, çağdaş özetleme, çantayı örgülü bir deri ve zincir sapı, çantanın yan tarafına bağlı yuvarlak bir madeni para el çantası ve bir çapraz gövde kayışı gibi öne çıkarır. Gelişmiş deri ve karışık metal stilistik detaylar, aksi takdirde temel şekli cazlar ve daha uzun kayış da aynı şekilde çıkarılabilir ve her aşınma ile uyarlanabilirlik sağlar. Torbanın içinde mikrofiberle kaplı ve herhangi bir iç cep türü yok gibi görünmüyor. Çağdaşın şık bir kenar ile en iyi karışımı olan Bella çantası, genel boyutları 7,5 ″ x 8.7 ″ x 5.5 ″ ile günlük aşınma için en iyisidir. Şu anda bu yepyeni kap 3 renkte sunulmaktadır: Siyahın yanı sıra Galet adı verilen taş gri bir renge ek olarak allık pembe olan Manolya. Louis Vuitton aracılığıyla perakende 3.450 dolar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *