Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Siyah göz olmadan satış extravaganza!

Siyah göz olmadan satış extravaganza!

Umarım Noel’i kutlayan herkes harika bir gün geçirmenin yanı sıra ev ve arkadaşlarla da çok eğlenceli bir gün geçirmişti! Tipik rutinimiz vardı; Uyan, açık hediyeler, anneden birkaç garip hediyede kıkırdayın, kahvaltının nerede olduğunu sorun, ilk önce hangi hediyenin kullanılması için savaşın vb. Her yıl aynı, ancak başka bir şekilde olmazdım . Bugün aynı şekilde bir kilometre taşımız vardı ve aynı zamanda köpeğimiz Nitro, # 1 Ohio Belirt Fan’ı aldı, yeni havuzda ilk dalışını yapmak için, yanlış yöntemi yüzdü ve aynı zamanda atlamamız gerekti. onu dışarı iterken. Akşam yemeği bir ziyafetti, genişletilebilir pantolon giymeniz gerektiği gibi, şimdi hepimiz oturuyoruz, genişliyoruz ve Starbucks’ımızı yudumlarken bir filmin tadını çıkarıyor (10:00 arasında almamız gerekiyordu bugün 16:00). Her iki durumda da, bu benim yılın tercih ettiğim günü ve tatillerin çevresindeki ev zamanı en iyi hediye.

Bununla birlikte, hepimiz, her yıl şüphesiz gelecek ve tüm tüketicilerin yollarındaki her şeyi mahvetmek için bir hedefte olduklarını ima edecek birkaç gün olduğunu anlıyoruz. Black Friday, Noel’de evde kaldığından sonra evde kaldığımı ima ediyor. Yavaş alışveriş yapmaktan zevk alıyorum; Böbrekte hiçbir dirsek, hat için bir numara almıyor, hızlı bir yürüyüş/yarım koşu mağazası yok ve otoparkta hiçbir mücadele hala bir alan için büyük fırsatlar hala bir mil yürüyüş. Yarın, uyanacağım, kahvaltı yapacağım, aynı zamanda kız kardeşimle de Starbucks’ın yanı sıra evimin rahatlığından alışveriş yapacağım (umarım yarın havuz kenarında oturabilmem için harika hava durumu).

Benim gibi olanlara yardımcı olmak için satın alma işleminde tatil sonrası acele etmeyi önlemek için yarın, evinizden yapabileceğiniz kadar geçmek istemediğiniz tatilden sonra satışlara yönelik olacak !! Zevk almak!!! Cesursanız, vücut zırhına kayış yapmanın yanı sıra dönüş-yoksul kalabalıkları da al! ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *