Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Moda kızları, bu radar altı çanta markasını

Moda kızları, bu radar altı çanta markasını

seviyor Çanta pazarına, çoğu aynı lüks holdingin altına giren büyük tasarımcı markaları hakim. Ancak son birkaç yılda, piyasada dalgalar yaratan bir ton yeni, daha küçük tasarımcı gördük. Bir tüketici olarak ayak uydurmak zor olabilir ve ayrıca bunlardan hangisinin ve gelenlerin yatırıma değer olduğunu sıralamak zor olabilir. Bugün, Gigi Hadid, Wewore What What’den Danielle Bernstein ve Alwaysjudging’den Courtney Trop gibi moda yıldızları arasında yavaş ama kesinlikle buhar alan bir radar markasına bakıyoruz.

Coperni 2013 yılında kurdu ve iki yıl önce olay yerinden uzak bir süre sonra yeniden başlatıldı. Markanın arkasındaki ikili, Coperni’yi oluşturmadan önce hem Chanel hem de Balenciaga’da zaman geçiren CEO Arnaud Vaillant ve markanın yaratıcı yönetmeni Sébastien Meyer. Meyer, Vaillant ile güçlerini birleştirmeden önce çeşitli tasarım projeleri üzerinde çalışarak geçirdi. İkili, Paris’te katıldıkları moda okulunda bir araya geldi ve hızla kişisel ve profesyonel bir ilişkiye yol açtı, bu da Coperni’nin yaratılmasına ve lansmanına yol açtı.

Coperni, tasarıma akıcı ve modern bir yaklaşımı benimseyen bir Parisli hazır giyim ve aksesuar markasıdır. Rönesans dönemi gökbilimcisi Nicolaus Copernicus’un adını taşıyan marka, temiz bir siluetle doğrusal tasarımlar yaratmaya odaklanıyor. Markanın çantaları bu prensiplere tamamen sahip, şık ve zarif bir minimalist vibe sızıyor. Etkileyenler, editörler ve ünlülere hitap eden Coperni’nin arkasındaki ikili, benzersiz, ancak aynı anda giyilmesi kolay bir oynak tasarım serisi tanıttı. Moda Operandi, Net-A-Porter ve Luisaviaroma gibi perakendecilerde zaten mevcut olan Coperni, radarın altında biraz uçuyor olabilir, ancak her yerde markanın muhteşem tasarımlarından birini taşımadan önce sadece bir zaman meselesi. Aşağıdaki markanın bazı tekliflerine göz atın.

Coperni Swipe Mini Timsah Etkili Deri Tote (605 $)

Coperni Swipe Baget Deri Üst Sap (667 $)

Coperni Swipe Mini Deri Tote (535 $)

Coperni Swipe Deri Tote (592 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *