Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Dolce & Gabbana’nın 2014 sonbahar çantaları her sezon en iyi Dolce

Dolce & Gabbana’nın 2014 sonbahar çantaları her sezon en iyi Dolce

olabilir, Dolce & Gabbana’nın sadece bir hedefi ve sadece bir hedefi var gibi görünüyor: her yeni koleksiyonu Dolce & Gabbana olarak insanca mümkün kılmak. İtalyan neoklasizmi, Avrupa tarihi veya Sicilya kültürünün kaprislerini düşünmüyor musunuz? Dolce sizin için değil, aynı zamanda tasarımcılar öyle davranmayacaklar bile. Bu giysilerde Everywan yok, sadece Dolce kadını ve Dolce & Gabbana Sonbahar 2014 el çantalarına kadar uzanıyor.

Bu çanta seçiminde, çok sayıda gelenek Dolce şekilleri yoktu. Bunun yerine, gösteri çoğunlukla süslü süslenmiş kutuların torbalara ve birkaç flep tutuklanmış üst tutamaç ve kesinlikle süslü olan her şey hakim oldu. Boncuk, nakış, metal işleri, egzotik deriler, kürk, kristaller, kadife, brokar – eserler, yaygın olarak kombinasyon halinde. Tüm bu şeylere rağmen, pratik olarak tüm çantalar abartılı ve iyi tasarlanmış hissetti, bu da her zaman çok sayıda tartışmalı unsurlara sahip parçalar için durum değildir. Dolce & Gabbana son derece özel şeyler yapıyorlar, aynı zamanda onları iyi yapıyorlar.

[Vogue.com aracılığıyla görüntüler]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *