Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Bvlgari serpenti kalıcı olarak çantalara

Bvlgari serpenti kalıcı olarak çantalara

Yakından bir bakış, Bvlgari’nin ürettiği kadar güzel birkaç çanta var ve birçoğu enfes mücevherleri için markaya ilk inanıyor olsa da, çantaları sevenler büyüyen bir şekilde büyüyenler ve son derece sadık hayran kitlesi. Bu kadar büyük bir sebep var. Doğal olarak çok sayıda çanta görüyorum, ancak Bvlgari’ye ek olarak moda mücevher sanatını ve deri gibi son derece az sayıda taktiksel olarak entegre.

Herkeste gördüğünüz gibi olmayan tasarımcı çantalar ve ihtiyaç duyulan Bvlgari dolguları için sürekli bir istek var. Tam burada marka, Bvlgari Serpenti’nin kalıcı olarak çantalardan daha iyi bir bakış. Her biri, ev amblemi olan ikonik yılan kafa kapanması ile birlikte benzersiz çizgiler içerir. Pirinç altın kaplama yılan kafası siyah ve çevre dostu malakit gözlü beyaz emaye bulunur. Torbalarda güzel bir şekilde çalışır, zarif bir şekilde göze çarpan bir odak noktası sunar.

Bvlgari serpenti kalıcı olarak çapraz gövde çantası (yukarıdaki kahramanda da resmedilmiştir), bir zincir ve deri omuz askısına ek olarak yapılandırılmış bir üst sap sunan bu çantanın önde gelen crossbody versiyonudur. Dış kısımda, boyut katan benzersiz bir stil yönü üretmek için bindirme, tamamen Rosa di Francia pembe bir Rosa di Francia hue’sinde pürüzsüz buzağı deri panelleri bulunur. Torbayı açtığınızda, üç bölmeden memnunsınız ve arka, gerçekten abartılı bir dokunuş olan bağlı bir metal aynayla küçük bir açık cep sunar. Omzunuzda oturacağı deri ile birlikte yılan şeklindeki bir zincir kullanan omuz askısı, hem çıkarılabilir hem de ayarlanabilir. Boyutlar 7.1 ″ x 5.9 ″ x 3.7 ″ ‘dir. Bvlgari üzerinden 2.450 $ karşılığında satın alın.

Bu ev elyafının farklı boyutları var ve yeni bir mini çanta arıyorsanız, Serpenti kalıcı olarak mini çanta bir sersemletici. Stil yönleri, torbanın dışının üstüne oturan deri paneller de dahil olmak üzere bu çantanın her boyutundan aktarılır. Boyut daha kompakt olduğundan, iç kısım iki bölme sunar ve sırt aynı şekilde bir ayna ile açık cebe sahiptir. Hepimizin cep telefonlarımız olduğunu anlıyorum ve aynaları telefonumuzda kameramız aracılığıyla inceliyor, ancak çantanızdaki bir ayna çok daha sorunsuz ve aynı zamanda daha geleneksel ve samimi hissediyor. Boyutlar 6,5 ″ x 4.3 ″ x 2 ″ ‘dir. Maliyet Bvlgari üzerinden 1.750 $ ‘dır.

Tüm bvlgari çantaları burada satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *