Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Marc Jacobs, Resort 2015

Marc Jacobs, Resort 2015

için yeni bir el çantası yaprağını geri çevirirken, Marc Jacobs pratikte Louis Vuitton’da para basıyordu, kendi hattındaki şeyler, özellikle çanta hattı biraz… bayat. Marka, 2000’li yılların ortalarında hit Stam çantasıyla büyük bir başarıdan memnun olduktan sonra, markayı post-IT çanta dönemine götürmek için gerçek bir hit yolunda çok az. Artık Jacobs, Vuitton’u bir halka arzın ilerlemesinde kendi markasını desteklemek için terk etti, çantaları elden geçiriliyor ve bu Marc Jacobs Resort 2015 ile başlıyor.

Çizgi, birkaç boyut ve imalatta (dokuz büyük ayarlayacak pahalı devekuşu versiyonu dahil) ve daha önce tanıtılan iki farklı deri dokuda tanıtılan gizli çanta içinde basit, dairesel tıkalı sorun kanatını çantayı içerir.

Çantalar, hem Vuitton’da hem de kendi hattında Jacobs’un geçmişte sıklıkla bilindiği parçalardan çok daha kolay ve uzun zamandır Jacobs hayranları da fiyatta bir artış fark edecekler. Gün çantaları, deri dokusuna bağlı olarak 2000’li yılların ortalarında ve 30 Haziran’a kadar süren Moda operandi öncesi satışın ötesinde ekzotikler geliyor. Aşağıdaki seçimlerimize göz atın veya Moda Operandi aracılığıyla tam TrunkShow’u alışveriş yapın.

Marc Jacobs Le Grand Alışveriş Çantası
Moda Operandi aracılığıyla 2.500 $

Marc Jacobs küçük gizli çanta
Moda operandi aracılığıyla 2.600 $

Marc Jacobs Sorun Çantası
Moda Operandi aracılığıyla 3.200 $

Marc Jacobs Devekuşu Sorun Çantası
Moda Operandi aracılığıyla 9.000 dolar

Marc Jacobs orta gizli çanta
Moda operandi aracılığıyla 2.300 $

Marc Jacobs Küçük Süet Sorun Çantası
Moda operandi aracılığıyla 1.300 dolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *