Yeni Chanel 22

daha yakından bakıldığında, Chanel gibi en tanınabilir ve aranan çanta tasarımlarından bazılarına sahip bir markaya sahip, yeni bir şekil tanıtıldığında her zaman bir miktar dirençle karşılanabilir. Erkek Chanel’in çıktığını hala hatırlıyorum, çoğu çantadan emin değildi. Chanel 19 da öfkeyle, benden bile tanıştı ve şimdi çantayı seviyorum. Böylece Chanel Chanel 22’yi açıkladığında, hem olumlu hem de olumsuz, çok fazla düşünce olacağını biliyordum.

Chanel’in yepyeni (büyük) bir çanta var

Chanel 22, dizideki diğer çantaların aksine. Aslında, farklı boyutlarda çok daha rahat, yapılandırılmamış keseli bir ektaş şekli ile tam tersidir. Bunu deri ve zincir kayışı gibi bir chanel torbası olarak gösteren klasik ev unsurları var. Çanta ilk olarak ilkbahar / yaz 2022 RTW gösterisi için tanıtıldı ve çantanın adı hem yaratılışının hem yılını hem de 1922’de N˚22’nin başlatıldığı zamana geri döndü.

Sizinle yeni bir çanta paylaşmamızın en iyi yolu, bunu şahsen görmek ve kendimizi incelemek, bu yüzden burada yeni Chanel 22 torba. Hala esnekken, deri oldukça sağlam (daha hassas kuzu derisi chanel’den çok farklıdır), bu, çantaya aşınmadan önce daha fazla kullanılabilirlik sağlayacaktır. Üç boyut, küçük, orta ve büyük ve büyük ve bir sırt çantası versiyonu da mevcut olacaktır.

Hareket ve Ruh Özgürlüğü

Bu çantanın arkasındaki fikir, Gabrielle Chanel’in kendi markasını piyasaya sürdüğü zaman, Gabrielle Chanel’in arzusu için oldukça önemli olan hareket ve ruh özgürlüğüdür. Bu çanta doğal olarak rahat, her şeyi atmak, omzunu atmak ve gitmek, çanta türü. Şekil ve stil, diğer kanal çantalarından büyük ölçüde farklı kalsa da, kapitone deri de dahil olmak üzere evin kodları ve deri ile etkileşimli bir metal zincir kayışı bu çantayı tamamlamak ve çok chanel yapmak. Ayrıca, altın veya ton lake metal harflerden oluşan chanel imza logosu var.

Hala, şekil ve tarzda hızlı bir şekilde tanınabilen daha klasik bir Chanel tasarımını tercih edebilirsiniz, ancak bu çanta, marka görmek güzel olan daha genç ve yenilenmiş bir yenilik getiriyor. Deri, gördüğümüz çantalarda, ama aşınma ile biraz daha sertti, güzel bir şekilde kırılmalıdır. Bu çanta tam olarak daha sıradan hareketlerle uyum sağlar, görmeye devam ediyoruz, pratik, konforlu ve hızlı bir şekilde giyinmek için kolay kıyafetler. Büyük 5,800 dolar, ortam 5,300 dolar ve küçük 5,100 dolar.

Chanel.com’da Chanel 22’yi keşfedin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *