Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Bu bit hakkında rüya görmeyi bırakamıyorum Vintage Fendi çantası

Bu bit hakkında rüya görmeyi bırakamıyorum Vintage Fendi çantası

Her gün aklıma gelen çok sayıda şey var ve aynı zamanda kendini ilan eden aşırı düşünce olarak beynim gerçekten durmuyor Geceleri sonbaharda uyuyana kadar kalktığım andan itibaren. Kafama inandığımda – iyi, fakir veya aradaki herhangi bir şey, genellikle tekrarlanan bir döngüde oynar. Son zamanlarda düşüncelerim, herkes gibi, dünyada olup bitenlerin yanı sıra geleceğin ne olduğuna dair belirsizlikle tüketildi.

Hayat şu anda duraklamada ve yaşlarımızın onunla birlikte duraklamasını arzu ederken, durum böyle değil. Şimdi en iyisi, kesin olarak anladığım tek şey, o kadar uzak olmayan gelmezlikte, bir yaş daha büyük olacağım. Hükümet yetkilileri şimdilik bu ulusal kilitlenmenin Nisan ayında olduğu gibi devam ettiğini belirtti. Bununla birlikte, 1 Mayıs’ta 30 yaşından beri yirmili yaşlarımın son ayında karantinada yaşayacağım.

30 Büyük bir kilometre taşıdır ve yaşın kendisini endişelendirmese de, bu kilometre taşı hayatımı olduğu gibi olduğu gibi değerlendirmemi gerektirdi. Bahsetmemek gerekirse, dünyada olan her şeyle bu düşünceler büyütülüyor ve aynı zamanda böyle bir kilometre taşına yaklaşmak için alışılmadık bir zaman.

Kendime bu doğum gününü kutlamak için bir şeyler satın alma konseptinde de geri döndüm. Sonsuza dek sahip olacağım bir şey. Bir süredir manzaralarımı vintage bir Chanel video kamera çantasına ayarladım, ancak olup olmadığı her ne olursa olsun, maliyetlerle ekonomik olarak rahat olduğumdan emin değilim. İstek listemde bulunan ve sizinle paylaşmaktan neredeyse korktuğum bir çanta daha var, çünkü satılık türünde gördüğüm tek kişi bu.

Bu sevimli Fendi Zucca küçük şef çantasından bahsediyorum. Biraz vintage bir fendi çantası kavramıyla ve Sex & City dönemi baget çantalarını aramanın ortasında bu küçük bayanla karşılaştım. Derhal farklı şekli nedeniyle bu çantayı derhal sevdim. Ünlü Fendi ff baskısı nedeniyle Fendi’yi çığlık atmasına rağmen, biraz farklı olmasını seviyorum. Bu çanta beni yalnız bırakmayacak – Facebook reklamlarımda yükseliyor ve ziyaret ettiğim her sitenin yanına sıvalı. Hatırlamak istemesem bile, web bana izin vermeyecek – kimse beni hissediyor mu?

Maliyet noktası beni durdurmasa da aklımda birkaç tereddüt var. Birincisi, mevcut ekonomik iklimi sağladığında satın almaktır. Kendimi dahil olmak üzere kimseye eylemlerimi doğrulamam gerekmediğimi anlasam da, kendime bu kriz sırasında yardımcı olmak için farklı bağışlar yaptığımı hatırlatıyorum. Yine de, şimdi bir çanta satın almaya inandığımda hala küçük bir suçluluk var.

Ayrıca, vintage satın alma konusunda tam olarak nasıl hissettiğimden emin değilim. Herhangi bir tür satın alma türünün en iyisi olduğunu ve kutuları atarken ve ambalajlama vb. Bir parçam küçük bir tehlike varmış gibi hissediyor, ancak olasılıklar Out Out’un tüm bunları değerlendirmesi.

Doğrusu, bu çantayı, bir çanta veya başka bir şey satın alıp almayacağımdan emin değilim. Sana söyleyebileceğim şey onu rüyalarımda tutacağım (şimdilik).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *