Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Sevin ya da bırak: MCM Patricia Visetos Satchel

Sevin ya da bırak: MCM Patricia Visetos Satchel

Logo çantalarıyla biraz aşk-nefret ilişkim var. Tasarımcı çanta koleksiyonumu başlatma fikrine ilk takıntılı olduğumda, satın almak istediğim tek marka Louis Vuitton’du. Logo çantaları o zaman tüm öfke idi ve Louis Vuitton en iyinin en iyisiydi ve doğal olarak istediğim tek şey buydu. Zamanlar ve trendler değişiyor ve sonunda logolara olan sevgiden düştüm. Son zamanlarda, intikamla geri dönüyorlardı ve tekrar logolara ısınmama rağmen, özellikle bir logo markasına karşıydım. Son zamanlarda MCM çantalarına çok daha fazla aşık olmaya başladım, ancak çoğunlukla deri çantalar sans logosuna çok daha fazla ilgi duydum. Ancak, bu küçük çantayı gördüğümde kendi kendime, “Adamım, sanırım gerçekten kazıyorum!” Diye düşündüm.

Beni ilk çeken şey, bu küçük çantanın sevimli şekliydi. Bu günlerde küçük çantalar hemen hemen her yerde, ama bu çantanın şeklinin çok zamansız olduğunu seviyorum. Görünüşe göre MCM klasik bir satchel şekli aldı ve küçüldü. Bu çanta MCM logosunu içermesine rağmen, ön cebindeki kontrastlı sağlam kahverengi deri ve çantanın köşebentini gerçekten seviyorum. MCM’nin diğer logo çantalarıyla çitin üzerinde olmama rağmen, kontrast beni gerçekten sevmemi sağlayan şey.

Bu sofistike çanta çok yapılandırılmış ve hiç bu kadar fazla vermiyor. Boş veya dolu olduğunda tamamen aynı görünüyor. MCM’nin zıt deri ve altın tonlu donanımla imzalı kabartmalı rastlantısından yapılmış. MCM logosu ile kazınmış süslü bir itme kapağı, torbayı güvenli bir şekilde tutturur. Çanta, çok zarif ve sevimli üst saptan taşınabilir veya çıkarılabilir ve ayarlanabilir-daha uzun kayıştan çapraz gövdeyi giyebilirsiniz. Bunun sunduğu esnekliği seviyorum ve her iki kayışla en iyi taşımayı sevdim çünkü taşıma yollarını değiştirebilirsiniz! Ancak, bu küçük üst koldan taşınan bir gece görünümü için çok sevimli görünecekti.

Bu çantanın en sevdiğim özelliklerinden biri – ve son zamanlarda değerlendirdiğim diğerleri – arka dış cep. Hareket halindeyken bir metro kartı veya bir gece dışarıda kimlik/banka kartınız gibi hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan öğeleri depolamak için idealdir. İçeride, çanta bir mikrosuede malzemesinde kaplıdır ve bir iç fermuarlı cebe sahiptir. MCM Patricia Visetos Satchel’in genel boyutları 6,7 ″ H x 8.3 ″ W x 3.1 ″ D’dir. İç mekan kesinlikle küçüktür, ancak iPhone X, küçük bir kart kutusuna, bir bez çantasındaki güneş gözlüklerim, çeşitli kozmetikler, Ve ön cebinde bir paket sakız – ve hala yedek yerim vardı!

şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *