Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Pippa Middleton, Loewe’yi yaptığımız kadar seviyor

Pippa Middleton, Loewe’yi yaptığımız kadar seviyor

, Megs ve ben Loewe çantalarını o kadar çok açıklıyoruz ki bunu yapmak için para aldığımızı düşünüyorsunuz. (Biz değiliz.) (Bizi ara, Loewe.) Tam olarak kalpte ideal bir çanta sevgilisine çarpan bir şey türü: Olağanüstü malzemeler, kaliteli işçilik, çeşitli görünümlerde olabilecek klasik tasarımlar, Standarttan korkak. Çizginin profili aksesuar meraklıları arasında istikrarlı bir şekilde büyüyor ve Loewe’nin kendisini başka bir yüksek profilli hayran-Pippa Middleton’a atmış gibi görünüyor.

Pippa, gününde birkaç el çantasını popüler hale getirdi – Middleton kız kardeşleri, aksesuarları satmayı bir yoluna sahip, o kadar ki Modalu, satışlarını çatıdan atladığında Pippa’nın en sevdiği çantayı seçti. Loewe Amazona’nın yükseltilmiş fiyat noktası nedeniyle, Middleton’un fandomunun satışlar üzerinde böyle bir etkisi olacağından şüpheliyiz (sonuçta Modalu çantası yaklaşık 300 $ karşılığında satıldı), ancak kesinlikle incinemez. Pippa’nın çok daha fazla fotoğrafına göz atın ve burada atlamadan sonra loewe Love veya maçlar yoluyla çantayı 1557 $ karşılığında toplayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *