Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Givenchy’nin 2017 öncesi koleksiyonları, yeni sonsuzluk çantasını ve çok daha fazlasını

Givenchy’nin 2017 öncesi koleksiyonları, yeni sonsuzluk çantasını ve çok daha fazlasını

Givenchy’nin garip bir bölgede yer alıyor. Uzun zamandır yenilikçi yönetmen Riccardo Tisci binadan ayrıldı, ancak Chloé’den gelen tasarımcı Clare Waight Keller, marka için ilk koleksiyonunu henüz göstermedi. Givenchy’nin aksesuar ürün yelpazesi, Tisci’nin ayrılması söylentisi olmadan önce bile birkaç mevsim için biraz arandı, bu yüzden gücün değişmesini beklemek zaten olduğundan daha uzun sürüyor gibi görünüyor. Bu Ekim ayında Paris’te pistte olacak Waight Keller’in Givenchy çıkışından heyecan duyuyorum, ancak şimdilik şu anda ikamet etmemiz gerekiyor ve o an Givenchy öncesi 2017 çanta görünüm kitabı.

Lookbook esas olarak yeni renk yollarının yanı sıra Antigona, Nightingale ve Pandora gibi uzun süredir favoriler için detaylara sahiptir, ancak harika bir çizgi tanıtılır: Basit, temiz yapılar olan Infinity Torbalar, esas olarak. Siyah deride, tasarıma bağlı olarak, temel yerlerde sadece büyük, gümüş bir Küba bağlantı zinciri ile vurgulanmıştır. Cüzdanlar, torbalar ve diğer küçük deri ürünler de dahil olmak üzere bu çantaları ve aşağıda daha fazlasını inceleyin. (Ve evet, bazı bin yıllık pembe.)

Beğendiğiniz bir şey görürseniz, Nordstrom veya Neiman Marcus aracılığıyla bu kitaptaki çok sayıda stil satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *