Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized İnceleme: Lambertson Truex Dietrich

İnceleme: Lambertson Truex Dietrich

Richard Lambertson ve John Truex hızla en sevdiğimiz tasarım takımlarından biri haline geldi. Tasarımları kusursuz, titiz, her ayrıntıya çok dikkat ediyor ve sonuçta giyilebilir. Düştükleri tek düşüş, çantalarını monogramlamaktan çok uzakta çok güvenli olmaktır. Her yerde yapışkan bir monogram istemiyorum, ama biraz daha göstermeliler, hepimizin bunun onların olduğunu bildirin! Debriyajları ile imza kapanış, bunun denize girmeden Lambertson Truex olduğuna işaret eder. Lambertson Truex Gallo’yu inceledikten sonra aşık oldum ve daha fazlasını istedim. Ve tesis koleksiyonundan birkaç Lambertson Truex çantası sevkiyatla, aralarından seçim yapabileceğimiz bir seçim yaptık.

Sonunda yumuşak ve zarif Lambertson Truex Dietrich kalbimi kazandı. Kağıt üzerinde harika geliyordu, şahsen inanılmaz! Bu debriyaj küçük ama akşamlar için mükemmel ve garip bir şekilde büyük veya ağır olmadan elinize kolayca sığacak. Kum python cildine, python’un bilindiği lapa python hissi ve python hissi olan dokunuşa yumuşak hale getiren bir etkisi verilir. Daha önce derileri dava etmekten hoşlandım ve bu debriyaj sadece bu tedaviye olan sevgimi el çantası mutluluğuna daha fazla gönderdi. Doğal toprak ton renkleri ile, bu debriyaj mevsimden sonra mevsimden bir açıklama yapmaya devam eder ve modası geçmez.

Dışarı sadece benim fantezi ile tanışmakla kalmıyor, aynı zamanda içi geldikleri kadar pratik. Debriyaj ile oynadım ve iPhone, kredi kartları, nakit, dudak parlatıcısı ve otomobil anahtarlarıma rahatça sığabildim. Ve hayır, debriyaj tuhaf bir şekilde şişmeye başlamadı, sanki hala öğle yemeğini yiyen bir python gibi. İçinde ince orta ayırıcı olan üç bölme bulunur. Yine, pratiklik derecesi şaşırtıcıdır. Bu tam olarak Lambertson Truex’in en iyi yaptığı şey budur. Kalma gücü olan çantalar tasarlarlar, böylece onları satın alan kadının pahalı “it” çantasını dolabının arkasına emekli etmesi gerekmez.

LT Dietrich 1.295 dolara mal olacak ve Kasım ayının başında mağazalarda satışa sunulacak. Saks üzerinden Lambertson Truex’i de alışveriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *