Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Jessica Simpson: Gucci Histeria Tote ve LV Pet Köpek Taşıyıcısı

Jessica Simpson: Gucci Histeria Tote ve LV Pet Köpek Taşıyıcısı

Jessica Simpson, Tony Romo’nun futbol sezonu için şanslı bir cazibe değildi. Kolej futbolunu profesyonel futboldan çok daha fazla takip ediyoruz, ancak sezonun sonunda Tony Romo korkunç görünüyordu. Jessica Simpson kendini bir kovboya aşık buldu ve ülke müzik sahnesine geçti. Long Gone, tüm küçük etekler ve pop müzikleri dolmuş günleri ve onun ülke müziği ve pazen gömlekleri günleri. Sadece kot pantolonun yanındaki kız ve büyük bir yeşil sargı olan Jessica Simpson, Dallas/Fort Worth havaalanında Gucci histeri Python Tote ve Louis Vuitton Pet Köpek Taşıyıcısı ile tanımlandı.

Gucci histeri 2008’in en sevdiğim Gucci çantasıydı. Deri versiyonlar bile en esnek deri olan kesinlikle ilahi idi. Bazı üstte süslü versiyonlar vardı, ama birçoğunun kalbim vardı. Jessica, seyahat ihtiyaçları için yeterince yeterli olan Python derisinde Gucci histeri tote’sini mantıklı bir şekilde taşıdı. Ve onsuz evden ayrılmadığı diğer seyahat çantası? Aslında, eski kocası Nick Lachey’den bir hediye olan Jessica, resmi olarak LV monogram tuval Sac Chien olarak bilinen Louis Vuitton Pet Köpek Taşıyıcısını düzenli olarak görüyor. Gucci çantasını Gucci’de 4590 dolara ve LV Pet Köpek Taşıyıcısını Eluxury’de 1.890 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *