Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Foley + Corinna, Python Buckle Hobo

Foley + Corinna, Python Buckle Hobo

ile asimetrik bir yüksek nota vurdu, çünkü bir süredir çünkü bir Foley + Corinna çantasını gerçekten çok sevdim. Markanın son tekliflerini sevmediğim için değil, çok daha fazla hayati düşünceye ilham vermedikleri için çok daha fazlası. Onları tanımlamak için yeni kelimeler düşünme yeteneğimden önce düzinelerce farklı şehir tote yinelemesi hakkında çok sayıda mesaj yazabilirim.

Öte yandan, Foley + Corinna Python Buckle Hobo’yu gerçekten çok seviyorum. Markanın geleneğinde, tasarım nispeten tamamen gereksiz problemlerden ve tamamen kullanıcı dostudur, ancak asimetrik toka yerleşimi, ortalama hobonuzun ötesinde görünür hale getirmek için yeterli tutum sağlar.

Bu çanta devrimci bir şey değil, ama kesinlikle gündelik kullanım için şık, hafif bir kilter seçeneği olurdu. Geniş ve konforlu görünüyor ve yılan baskısı işlevleri, diğer tüm baskılardan daha iyi bir nötr olarak işlev görüyor. Hafta sonu gardırobunuzu üst üste bir şey seçmeden kıvılcım çıkarmak için bir yola ihtiyacınız varsa, Foley + Corinna’nın numaranız var. Shopbop aracılığıyla 595 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *