Fendi El Baget İşini

tanıtmak, muhtemelen çağdaş zamanın en ünlü çantalarından biri olan Silvia Venturini Fendi tarafından geliştirilen Fendi Baget, zamanın yanı sıra yeniden keşfedildi. Çünkü geçen yıl yeniden başlatıldığı için çanta popülerliğe geri döndü ve İtalyan tarzı ev için önemli kaldı. Şimdi, Fendi en yeni ultra sınırlı sayıda baget çantasını tanıtmaktan mutluluk duyuyor. 20 çanta koleksiyonu, İtalya’daki bölgesel zanaatkârlarla taban ortaklığı olan Fendi Hand In Hand Job’un bir parçasıdır.

Silvia Venturini Fendi tarafından, mahalleyi kutlamak isteyen ve muhteşem bir ürünün arkasında ne olduğunu gösterme konseptine sahip olan ortaklık, İtalya’ya ve zanaatkar eserlik tarihi. İş, İtalya’daki her bölgeden seçilen 20 farklı zanaatkârın becerisine dokunarak İtalya’nın yüzyıllar boyunca kullanılan asırlık tekniklerini sergiliyor.

“Bazen moda her zaman tasarımcı ile ilgilidir, aynı zamanda arkadaki mahalleyi paylaşmanın zamanının geldiğine inanıyorum” -Silvia Venturini Fendi

Her sınırlı sayıda baget, bir atölye veya atölyenin bölgesel gemisini kutlar ve geleneksel şekli gerçek bir sanat eserine dönüştürür. Zaman onurlu beceriler ve İtalya’daki zanaatkar uzmanlarının spesiyaliteleri bu eşsiz projede yer alıyor. Çeşitli zanaatkâr grubu, bagetleri kendi geleneksel tekniklerini kullanarak yeniden tasarladı ve her biri atölyenin adıyla damgalandı ve altın bir ‘Fendi El’ logosu ile birlikte bir yer. Bu olağanüstü yeni iş için içeride bir bakış için aşağıdaki videoyu inceleyin ve Baget’i Fendi aracılığıyla bulun.

Nordstrom üzerinden Fendi alışveriş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *