Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Satış sezonu sırasında Danielle Nicole

Satış sezonu sırasında Danielle Nicole

‘dan 39 $ altında 7 torba, bulabileceğim en iyi teklifleri aramak için tercih ettiğim e-teraperleri aktif olarak inceliyorum. Bu satış sezonu bir çanta almadım (yanı sıra gibi olduğum gibi bir çift ayakkabı aldım, yakında paylaşacağım) 17 ila 39 $ ‘dan maliyetle değişen çanta ile marka.

Bir daha daha göz atmam gerekti, o zaman bir hata olup olmadığından emin değildim, ancak maliyet etiketinden eksik olan ekstra sayı gibi bir hata olup olmadığından emin değildi, ancak en son Danielle Nicole Çantalarının, torbaların yanı sıra maliyetlerini de tartıştığımızı düşünüyor. önemli ölçüde değişti. İlk önce Danielle Nicole Çantalarının 2009 yılında tanıtılmasının yanı sıra Danielle Nicole’nin deriye karşı vegan bir hatta döndüğünü düşünüyor. 2009 yılında, 495 ABD Doları harcadığım bir çanta, ancak bugün Danielle Nicole Çantalarının bir seçeneği şimdi Neiman Marcus’ta 39 doların altında.

Torba yapay deri (poliüretan) ile yapılır, ancak fotoğraflara baktığımda, yapay deri olarak göze çarpan çantalar görünmedi. Stillerin birkaçı olağanüstü sevimli, yanı sıra tercih edilen çantamın maliyeti olan Alexa Crossbody Satchel, şimdi 35 $ ‘a kadar ideal olarak işaretlendi.

Bu fiyattaki çantaları keşfetmek sıra dışı, neiman Marcus’taki çantalarda bu maliyetleri keşfetmek için çok daha sıradışı. Elbette, prömiyerin yanı sıra çağdaş tasarım çantalarının yanı sıra, tasarımcı çantalar için yaptığınız malzemelerin yanı sıra tam olarak aynı yüksek kaliteyi almayacaksınız, ancak stiller, maliyetlerin delisi olduğu gibi çok güzel. Neiman Marcus’taki Danielle Nicole Çanta seçimi dükkanımın yanı sıra aşağıdaki seçimlerimi görün.

Danielle Nicole Tarah Yılan-Kabartmalı Crossbody Çanta
Neiman Marcus yoluyla 35 $

Danielle Nicole Libby Baskılı Crossbody Çanta
Neiman Marcus yoluyla 26 $

Danielle Nicole EVA Flep Tutun Torbası
Neiman Marcus yoluyla 30 $

Danielle Nicole Arabella Tiny Crossbody Çanta
Neiman Marcus yoluyla 17 $

Danielle Nicole Alexa Tiny Crossbody Çanta
Neiman Marcus yoluyla 35 $

Danielle Nicole Arielle Crossbody Çanta
Neiman Marcus yoluyla 30 $

Danielle Nicole Alexa Tiny Crossbody Satchel Çanta Somon
Neiman Marcus yoluyla 35 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *