Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Katy Perry, bebek yeğenini bir bebek kanal çantası

Katy Perry, bebek yeğenini bir bebek kanal çantası

özel bir noktada, zengin olduğunuzda, birkaç yıldır popüler olduğunuzda, kendinizi bir kaçını kaybetmek zorunda kaldığınız zaman, kendinizi bir kaçını kaybetmek zorunda kalır. Özellikle, onun tarzı için anlaşılan Katy Perry gibi bir yıldızsanız ve bunun sonucunda düzenli olarak, genellikle arzu edebileceği her markadan gelen borçların yanı sıra freebies de alır. Pop yıldızı ne yapacak? Perry’nin haftasonu instagram her tür bir göstergedir, bebek yeğeni için chanel minik flap çantası alarak satın alma kaşıntısını çizmek için seçti.

Katy’nin kardeşi Angela’nın çocuğu, şubat ayının sonunda (Katy’den bir yaşam alanı ile) doğdu ve ayrıca bildiğimiz her türlü bebekten daha çok daha kıskanılacak bir çanta koleksiyonuna sahipti. Katy’nin Instagram görüntüsünden öyle görünüyor ki, aynı şekilde bebeği bir çift süper süslü Jeremy Scott X adidas spor ayakkabılarıyla bağladı gibi görünüyor.

Katy, “stilist teyzeyi” olarak adlandırmaya başladı, bu yüzden bu bebeğin moda koleksiyonu sadece başlamasına rağmen gibi görünüyor. Katy’nin teyze öncesi tarzını çıkarmak istiyorsanız, “Katy Perry’nin çok sayıda çanta” ile başlayacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *