Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Belen Echandia sevgiyi yayar…

Belen Echandia sevgiyi yayar…

Bazen sürprizleri gizli tutmakta zorlanıyorum. Kendimi o kadar heyecanlandırdığım için herkesin mağazada neler olduğunu anlamasını istiyorum! Yaratıcı ve Belen Echandia’nın yenilikçi direktörü Jackie Cawthra’nın yanı sıra çanta blogu ve çanta forum okuyucuları için harika bir şans üzerinde çalışıyorum. Yani, şimdi dökmek istesem de, seni beklemeye devam edeceğim – güven bana, beklenti buna değer. Bu arada, Jackie’nin bazı Sevgililer Günü sorularını inceleyin.

Avrupa’da yaşıyor, Sevgililer Günü hakkında özel bir şey var mı? Paris’e senaryosuz bir gezi!

En abartılı Sevgililer Günü hediyesi/aktivitesi nedir (kişisel bir hikaye, iyi bir arkadaştan, hatta duyduğunuz bir hikaye olsun)? Geçen yıl anonim bir varlıklı işadamı, Virgin Galactic’teki diğer yarım iki suborbital uzay uçuşunu satın alma sözü verdi. Gerçekten doğru olup olmadığını anlamıyorum, ancak şimdiye kadar duyduğum en abartılı, ilginç ve ilginç Sevgililer Günü hediyesi olurdu!

Hangisi daha romantik, Sevgililer Günü veya Yıldönümü, neden? Her ne kadar hem Sevgililer Günü için hem de yıldönümlerinde şımarık olmayı sevmeme rağmen, yılın diğer herhangi bir gününde “sadece” için şımarık olmayı tercih ediyorum. Şu anda Stockholm’de bir daireyi yeniliyoruz ve Magnus’un son iki hafta içinde her boş anı geldiğimde hazırlanması için harcadığı iki iş çalıştırmasına rağmen. Bu tür jestleri inanılmaz derecede romantik, çiçeklerden veya çikolatalardan çok daha fazla keşfediyorum.

Bu yıl Sevgililer Günü için planlarınız neler? Kesinlikle hiçbir fikrim yok. Nişanlım son derece çekici, bu yüzden her Sevgililer Günü bir sürpriz.

Sevgililer Günü için en iyi Belen Echandia hediyesi nedir, neden? Sevgililer Günü için en iyi hediye, kişiselleştirilmiş sevgi dolu bir mesajla benzersiz bir ısmarlama çanta olacaktır. Hangi kadın kendi çantasını kişiselleştirme ve erkek arkadaşının sevgi dolu düşüncelerini bütün gün onunla birlikte getirme şansını istemiyor?

Belen Echandia el çantalarını alışveriş yapmak için buraya tıklayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *