Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Koç 70 mağazayı kapatmak için, logo çantalarını çıkışlardan kaldırın

Koç 70 mağazayı kapatmak için, logo çantalarını çıkışlardan kaldırın

Koçun akışta olduğu bir sır değil. Uzun süredir yaratıcı kafa Reed Krakoff’un ayrılmasından sonra şirket, kamusal imajını daha moda meraklı bir yönde döndürmeye karar verdi. Birincisi, Loewe ve Mulberry’nin sonlarında el çantası savant Stuart Vevers’ı getirmek ve markanın estetik geleceği için bir ton ayarlamasına izin vermek anlamına geliyordu. Görünüşe göre bir sonraki adım, perakende stratejisini değiştiriyor – Women’s Wear Daily’ye göre, yakın gelecekte çok daha az antrenör mağazası olacak.

Geçen hafta Coach, 2015’in ilk yarısında 70 az performans gösteren Kuzey Amerika mağazasını kapatacağını açıkladı, bu da Vevers’ın markayı almayı planladığı daha şık ve pahalı yönü göz önünde bulundurarak akıllıca. Gürcistan’da ailemi ziyaret ederken sadece kendi gözlemimden, koçun banliyö alışveriş merkezlerinde çok az (varsa) diğer lüks perakendecileri ve lüks bir müşteri tabanının yolunda çok az mağazası var ve 300 dolar satmak uzun zamandır mümkün olabilir. Bu pazarlardaki el çantaları, koçun daha moda odaklı bir ürün hattı ile sıralanma fiyatlarını yükseltme arzusu, muhtemelen bu yerlerde sürdürülebilir işin savunulamaz hale getirecektir.

Kapanışlara ek olarak, kalan koç butikleri, New York gibi büyük pazarlardaki amiral gemileriyle başlayarak markanın yeni estetik yönü ile daha uyumlu yeni bir konsept alacak.

Pazarlık meraklısı alışveriş yapanlar için, hem Coach’un tanıtım programı hem de çıkış stratejisi değişiyor. Marka, diğer lüks markalar ve perakendecilerle uyumlu iki yıllık bir satış programına geçeceğini gösteriyor. Geçmişte, koçun satış ve promosyonları daha dağınıktı ve indirim kartlarının yılda birden fazla sezon ortası etkinliği için postaya gelmesini bekleyen müşteriler, Markdown dizginlerinin sıkılaştırılmasında hayal kırıklığına uğrayacaklar.

Çıkışlarda, ürün çeşitleri en büyük değişim olacaktır. Sadece iki konum kapanacak ve kalan mağazalarda, şimdi her ikincil logo çantaları daha geniş çeşitli deri seçeneklerine yol açacaktır. Forum üyelerimizden koç satış noktalarında deri eksikliği hakkında bazı tahrişler duyduk, bu yüzden belki de bu haber bazı memnun müşteriler yaratacaktır. WWD, logo seçeneklerinin çıkışlardan tamamen veya sadece önemli ölçüde azaltılacağını açıkça belirtmedi, bu yüzden beklememiz ve görmemiz gerekecek.

Tüm bu değişiklikler koçun batan karları hakkındaki haberlerin kuyruğuna geliyor ve 2015’in zor bir yıl olması bekleniyor, marka kendini doğru yapmaya çalışıyor. Koç için yüksek umutlarınız var mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *