Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Lanvin, yılan derisi taşıma çantasını

Lanvin, yılan derisi taşıma çantasını

memnun etti, içimde bir merak ipucunu teşvik etmek için asla durmayan birkaç şey var. Bu kategoride sonbaharda makaleler. Bu sabah kahveme yudumlarken ve Amanda’nın Prada Saffiano baskı tote hakkındaki yayınını kontrol ettim, belirttiği bir şey benimle gerçekten yankılandı. Bazı çantaların bizzat görene kadar tam olarak nasıl mantıklı görünmediğine dikkat çekti. Ona daha fazla katılamadım. Böylece, biraz sürüklendim ve o kadar çok çanta inanmaya başladım ki, internette ikinci bir görünüm vermeyeceğim, ancak ellerimi şahsen uzak tutabiliyor.

Ve sonra, son derece bir sonraki düşüncede, internette baktığım çantalara ve bilgisayarıma ulaşabileceğim, koşmanın yanı sıra koşabileceğim arzuya da inanmaya başladım. Lanvin bu kategoride sonbaharda çanta.

Lanvin beyinde bir Lanvin çanta avına gittim. Mevcut yeni çantalara ek olarak burada ele aldığımız diğer çantalara bir göz attım. Programdan bu muhteşem Lanvin ile karşılaştım, normal şekilde Normal tarzda, dokunmanın yanı sıra ulaşabileceğimi istedim.

Siyah özetle bu fildişi/çok renkli su yılan deri, sonra şehvet etmem için çok daha çarpıcı Lanvin cüzdanı. Bu çanta hakkında her şeyi seviyorum. Birçoğu daha da önemlisi, bu, en küçük görkemli ipucu olmadan sınıfın yanı sıra sınıfın yanı sıra kesinlikle yayılan bir çanta. Verilmiş, hepsi çantayı kimin getirdiğine göre değiştirilebilir, ancak bu odaklandığım bir şey değil. Muhteşem pirinç donanım, zincir-inset taşıma kayışları (8 ″ damla) ve dönüş kilili kapanışlı bir flep üstü mükemmel bir şekilde bir araya gelir. Lanvin’e teşekkürler, beni hayran bulmaya devam ettiğin için teşekkürler. Bergdorf Goodman ile 2230 $ karşılığında alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *