Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Hediye Rehberi 2012: Tatil sezonunun kalınlığında olmasına rağmen, Supreme Bag Hediye Rehberi

Hediye Rehberi 2012: Tatil sezonunun kalınlığında olmasına rağmen, Supreme Bag Hediye Rehberi

, gerçekten önemli olanı unutmadık: çantalar. Tatiller sırasında, çantalar muhtemelen çok daha önemlidir, çünkü hiçbir şey daha iyi bir hediye vermez. (Bizi belirtiyor. Önyargılı olabiliriz. Ya da şaka yapabilirsiniz. Ya da her ikisi de! Karar veriyorsunuz.) Gerçekten, mükemmel bir hediye sağlamak veya sizin için en iyi yönde son derece cömert bir hediye verene işaret etmek istiyorsanız, Sezonun mutlak en iyi çanta hediyelerini yuvarlama özgürlüğünü aldı.

Zaten bir VIP istemcisi (Ahem, Croc Birkin) olmadıkça, bazıları inanılmaz bir longshot, ancak diğerlerinden birkaçının sizi veya sizin için alışveriş yapanları şaşırtabileceğine inanıyoruz. Para bu tatil sezonunda ideal çanta gardırobumuzu geliştirebileceğimiz kadar iyi olmasaydı, satın aldığımız şeyler bunlar.

Givenchy Antigona
Bergdorf Goodman aracılığıyla 2405 $
Antigona’nın ne kadar taptığını tam olarak belgeledik ve her gün gibi göründüğü gibi, kolunda bir versiyonla yeni bir starlet ortaya çıkıyor. Tercih ettiğimiz (ve Miranda Kerr’in) klasik – bu yüzden Antigona bu yılın Yüce Kara Çantası.

Zincirde Chanel Python çantası
Chanel üzerinden fiyat-(800)550-0005

Python, sağlam bir yıl için önemli bir model olmuştur ve bu sezonun Supreme Python çantasında narin mavi, gri ve altın yüzeyden çok daha iyi sevdiğimiz tek bir tedaviye inanamadığımızın yanı sıra.

Louis Vuitton Burgundy Devekuşu Bavul Çantası
Louis Vuitton aracılığıyla 12.600 $
Buna “bavul” çantası olarak adlandırılabilir, ancak Moda’nın şimdiki tercih ettiği renk bordosundaki sezonun üstün çantası olduğuna inanıyoruz. Devekuşu derisi üzerindeki duygularımın yanı sıra geri dönüyorum, ancak bu tedavide harika görünüyor. (Programın öyle, Louis Vuitton.)

Fendi Astrakhan 2Jours Tote
Neiman Marcus aracılığıyla 10.580 $
Kürk herkesin favorisi değil, ancak hoşuna gidenler gerçekten seviyor. Şimdi en iyi büyük bir çanta deseni, aynı zamanda Yüce Uygulama Bu renk bloklu Astrakhan versiyonudur – kısa, son derece dokulu kürk, çanta için yapıyı birçok tür kürk türü gibi ezmez ve genel etki tamamen lüks.

Louis Vuitton Trunks
Fiyatlar Louis Vuitton ve Vintage kaynakları arasında değişmektedir
Büyük seyahat ekipmanı hakkında konuşurken, kesinlikle bir Louis Vuitton gövdesi olan Yüce ile karşılaştırılamaz. Bütün bir gardıroba ihtiyaç duyan hiçbir yere gitmiyor mu? İnsanların büyük fırsatları onları özellikle havalı ev dekoru olarak kullanıyor.

Alexander Wang Snakeskin Pelican Satchel
SSENSE üzerinden 1172 $
Alexander Wang, modadaki en prestijli mesajlardan biri olan Balenciaga’da yenilikçi yönetmen olarak atandı ve bu çanta işinin ortaya koyduğu en iyi şeylerden biri – kesinlikle bu sezonun üstün çağdaş çantası.

Hermes Timsah Birkin
Hermes aracılığıyla istek üzerine fiyat
Bu herhangi bir türünüzü şok etmemelidir – timsahtaki Hermes Birkin hızla yüce el çantasıdır.

Judith Leiber Hexagon Rhapsody debriyajı
Neiman Marcus aracılığıyla 3995 $
Judith Leiber’in kesinlikle Yüce akşam çantasının yapıcısı, ancak tanınmış eşya debriyajlarından biri değil. Bunun yerine, Leiber, şirketin kristalleri çok daha fazla Art Deco yaklaşımına yöneldiğinde gerçekten yırtılıyor.

Zagliani Tomodachi Haftası
Farfetch.com aracılığıyla 17.810 $
Bu timsahtaki güzel renk varyasyonu, bu çantayı bu sezonun Yüce Haftası için basit bir şampiyon haline getiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *