Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Bu marka, Basketballs’tan

Bu marka, Basketballs’tan

tamamen çalışan cüzdanları çanta severler olarak yapıyor, bazı oldukça tuhaf çantaların pistlerde yürüdüğü ve bilgisayar ekranlarımızda göründüğünü gördük. 2.000 dolarlık Balenciaga Ikea satın alma çantasını unutmayın? Ya Gucci’nin Mickey Mouse Head Torbası ne olacak? Büyük isim tasarımcıları ‘Made You Look’ tasarımlarından adil payını yayınlarken, en yenilikçi olan daha küçük, indie markaları. 18 yaşındaki şarkıcı/söz yazarı Billie Eilish, Instagram hayranlarına bir resim yayınladığında çantasına hayran kaldığında-Gucci gibi görünüyordu, ancak aynı şekilde bir basketbol gibi görünüyordu?

Çanta, Tomme’yi yapmak için ‘femme’, ‘Homme’ ve ‘Tomboy’ birleştiren İngiltere merkezli Tomme tarafından geliştirildi. Marka, bu nedenle her iki dünyanın en iyisini ifade eden, kadınlığı ve erkekliği sadelik ve güven ile bağlayan birini temsil ediyor. 2018’de, çok fazla deneyin yanı sıra inovasyondan sonra, tamamen pratik bir çanta, hayatın yanı sıra 3.0 basketbol çantası doğdu.

Her çanta satın almak için yapılır ve oluşturulması 4 hafta kadar sürebilir. Çantaların hepsi orijinal basketbollardan el işi ve marka, kısıtlı baskı basketbolları da dahil olmak üzere farklı renkler ve boyutlar kullanıyor. Marka benzer şekilde, Tenis Küre Çantaları (Hello Chanel) ve koleksiyon çeşidindeki maliyetlerin 129 $ ‘dan 341 $’ a kadar kısıtlı baskılar sağladı. Gucci yinelemesine gelince? Tomme’nin sitesi bunun bir taklit olduğu kadar gerçek Gucci baskısı olduğunu belirtir. Taklit ve sahte arasında ince bir çizgi var ve markanın çalışması son derece yenilikçi olsa da, Gucci’nin motivasyon için ünlü baskısını kullanmak potansiyel olarak sahtecilik olarak çağrılabilir.

Markanın aşağıdaki Instagram’ından çok daha fazla göz atın veya mevcut teklifleri burada arayın. Bu ifade parçalarından birini aşağıdaki yorumlara getirip getirmeyeceğinizi anlayalım!

https://www.instagram.com/p/cbkzghbaw-Y/

https://www.instagram.com/p/b_fbcukgk3c/

https://www.instagram.com/p/cbvnazqg119/

https://www.instagram.com/p/cavafqlae8p/

https://www.instagram.com/p/canx4wmafdq/

https://www.instagram.com/p/cail4xagt0e/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *