Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Sara Berman Decca Midi çivili taşıma çantası

Sara Berman Decca Midi çivili taşıma çantası

Bu potansiyel olarak ilk görüşte aşk olabilir. Sara Berman Decca Midi çivili taşıma çantası, Little ol ‘tarafından açık kollarla karşılandı. Çanta bir taşıma çantası sınıflandırılmış ama aynı zamanda çok sayıda hobo benzeri niteliğe sahiptir, ki elbette seviyorum. Ancak, sadece şekil değil, renk değil, aslında, çantayı sevmemi sağlayan bir şey değil. Sonuçta, her yön bir çantanın uyumlu bir şekilde yürütülmesi için bir araya gelir.

Gözlemlediğim ilk şey renk ve şekil arasında bir kravattı. İkisini de seviyorum. Gri deri inanılmaz ve her zaman müthiş yeni bir gri çanta bulmaya çalışıyorum. Gri, hemen hemen herhangi bir kıyafeti tercih eden bir renktir. Şekl, huysuz ve muhteşem. Soyuklu çantalar için değilseniz, bu sizin için olmayabilir; Yine de neredeyse her şeyin sarkık olan önemli bir hayranı olduğumu düşünürsek, bu benim sokağım ideal.

İnsanları sevmeye ya da nefret etmeye itebilecek başka bir şey de şüphesiz çalışma. Kesinlikle damızlık çılgınlığı üzerinde olanlar için, yine bu sizin için olmayabilir. Şahsen, kayış ve tabandaki altın ton çalışmasını seviyorum. Aslında, taban boyunca çalışma bana biraz Alexander Wang Coco çantasını hatırlatıyor, ancak Meg’in çantayı gözden geçirmesinden sonra, farklı bir şekil olmasına rağmen bunun çok daha iyi olduğunu hissediyorum. Torbanın dibindeki çalışma, Coco’nunki kadar ağır görünmüyor, bu da rahat bir nefes almama neden oluyor. Bu çarpıcı çantayı açın ve leopar desenli saten astar bulacaksınız. Anlayacağınız gibi, ben bu çantanın hayranıyım. Sen? Net-a-Porter’dan 645 dolara geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *