Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized El çantası dünyasında Bruno Magli el çantalarını

El çantası dünyasında Bruno Magli el çantalarını

tanıtarak, uzun bir geçmişi olan markaların çoğunu tanıdık. Bu yıl uzun süredir devam eden ve katlanmış bir İtalyan ayakkabı markası olan Bruno Magli, yeni bir çanta koleksiyonu geliştirdi. 1936 yılında Bruno Magli’nin yanı sıra kardeşleri Marino ve Maria tarafından kurulan Bruno Magli etiketi, Bologna, İtalya’daki küçük bir bodrum katında kadın ayakkabılarını hazırlayarak başladı. 1947’de, erkek ayakkabılarını seriye ekledi ve o zamandan beri İtalyan markası, farklı bir stil estetiği ve dikkat çekici bir işçilikle eş anlamlı hale geldi. Şimdi, el çantası severler, yeni zarif lüks çantalar koleksiyonuyla Bruno Magli’nin katlı arka planını şımartabilirler. Koleksiyondaki her çanta, çağdaş bir dokunuşla vintage unsurlara odaklanarak markanın ünlü geçmişine saygı gösteriyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı seçenek varken, bugün iki temel stile odaklanıyoruz.

Concertina Top Saplı Satchel
Concertina, ilk bakışta ve daha da fazla incelemenin yanı sıra, Bruno Magli’nin ünlü işçiliği anında belirginleşiyor. Pürüzsüz İtalyan deri İtalya’da üretilen çanta, Bruno Magli’nin temsil ettiği her şeyle eş anlamlıdır. Concertina, üçlü bölmeler, arka panel yarık cebinin yanı sıra bir iç yarık cebine sahip stili pratiklikle birleştirir.

Bu tarzın göze çarpan parçası, bu yapılandırılmış silueti tamamlayan farklı bir konuşma noktası olan çantanın heykelsi 14kt altın kaplama metal çubuğu. Çanta, BM toka kaplamasına sahip markalı olmasına rağmen, torbanın tasarımda da şık ve temiz kalmasına izin vererek yeterince abartılıdır. Çanta lüks göz önünde bulundurularak oluşturulurken, aynı şekilde bir gündüze çantaya bir günlük çalışmak için yeterli işlevsel olmak için geliştirilmiştir ve ayrıca maksimum işlevi etkinleştirir. Torba, hem üst sap hem de ayarlanabilir, ancak çıkarılabilir olmayan bir omuz askısına sahiptir.

Genel stil de zarif ve son derece cömert olsa da, markanın yüksek kaliteli binası ve malzemelerdir ve bu yatırım parçasını zamanın testine dayanacak olanı yapar. Concertina, Black, Sienna’nın yanı sıra kırmızı ve Bruno Magli aracılığıyla 1.195 $ fiyatla sunuluyor.

Insignia Tote

Daha fazla günlük Carryall arıyorsanız, Insignia Tote sizin için olanıdır. Geleneksel ve şık olduğu gibi benzer şekilde, nişan daha az donanım ve daha açık bir şekle sahip biraz daha sade. Torbanın genişliği boyunca uzanan metal çubuklar nedeniyle (deri ile kaplanmış olmalarına rağmen) kısmen yapılandırılmıştır, ancak aynı şekilde üretildiği pürüzsüz İtalyan deri sayesinde son derece yumuşaktır. İç kısım oldukça ferahtır, ancak kenarlar içe doğru çökebilir ve sonuçta çantanın siluetini değiştiren bir toka ile sabitlenebilir.

İçeride, maksimum işlevsellik sağlayan birkaç farklı cep var, bu da bunu mükemmel bir günlük çanta haline getiriyor. Hem fermuarlı bir cep hem de bir cep telefonu için mükemmel olan yarık bir cep var ve ek bonus olarak, çanta da çantanın arka dışında yarık bir cebe sahiptir. Bu çanta, kayışlarının ayarlanamaması nedeniyle farklılık gösterse de, uzunluğun omzuna rahatça sığması için yeterli olduğunu kanıtlayabiliriz.

Stil ile ilgili olduğunda, bu çanta, kullanımı kolay imza manyetik slayt kapanışının yanı sıra sembolik donanım ile hem yenilikçi hem de klasik bir his veriyor. Altın tonlu donanım, Magli ailesinin köklerine bağlı olduğu için marka için ünlü bir işaret olan bir Bologna kretiyle süslenmiştir. Bruno Magli aracılığıyla maliyet 1.295 $ ‘dır.

Markanın tüm koleksiyonlarında olduğu gibi, Bruno Magli’nin el çantaları, hem zamansız lüksü hem de katlanmış İtalyan işçiliğini gözetleyenler için eşsiz bir seçenektir. Bruno Magli önümüzdeki yıl 85 yılını kutlayacak ve marka zamanın testini yaparken, çantaları da yıllarca dolabınızda zımba içinde kalmak için gelenekseldir.

Bugün 10/18 yılına kadar, seçeneğinizin bir çantasını kazanma olasılığını belirlediğinizde, site çapında% 25 indirimden 25% 25 indirim alabilirsiniz (hediye 10/18 biter)! Giriş yönergeleri için buraya tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *