Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Dün sabah beklenmedik haberlerle Balenciaga’nın en büyük çanta hitlerine

Dün sabah beklenmedik haberlerle Balenciaga’nın en büyük çanta hitlerine

bir bakış, Balenciaga’nın 15 yıldır yenilikçi yönetmeni Nicholas Ghesquiere ile birlikte yöntemler ve en yetenekli (en yetenekli ( Tüm sektördeki en yetenekli tasarımcılar olmasaydı, Ghesquiere’nin Fransız evindeki eşsiz geleneğine bakmamız adil görünüyordu. Ghesquiere’nin tüm moda üzerindeki etkisi yadsınamaz (Balenciaga bunu yaptı ilk Tumblr, diğer büyük tasarımcıların, Ghesquiere’nin çalışma bedeninden, hem incelikli hem de çok fazla değil, tam olarak nasıl ödünç aldıklarının oldukça zarar verici bir toplanmasıdır), ancak Doğal olarak, sadakatlerimiz fantastik çantalarıyla yatıyor.

Daha sonra Balenciaga Le Dix olarak anlaşılan Balenciaga Motosiklet Çantaları, 2001 yılında Piste çıkışlarını, markanın ilk çanta stilini seven markanın şovundaki tasarımların çağrısında yaptı. Balenciaga’nın iş liderleri o kadar ikna olmamıştı, ancak çantalar yine de bir yıldızın yanı sıra çıkış yaptı. Çünkü o zaman, bu ilk çantalar (o zamandan beri düz pirinç torbalar olarak bilinir – tahmin ettiniz – düz çivili donanımları) birçok şekil, renk, malzeme ve baskıların yanı sıra bir çok şey haline getirildi. Zorlu, ileri görüşlü hazır giyim yaratımları tipik moda müşterisi için biraz zor bir teklif olma eğilimi gösteren bir tasarımcı için büyük rüzgar. Aşağıda, Ghesquire’ın en büyük çantalarından birkaçını Balenciaga’daki muhteşem görevinden tekrar ziyaret ediyor. Tercih ettiğiniz çantayı dışarıda bırakırsak, yorumlarda anlayalım.

Tabii ki, başlangıçta başlayacağız: Balenciaga Düz Pirinç Klasiği, hepsini başlatan çanta. Bu çantaların gün içinde arkadan resimlerini bulmak neredeyse imkansızdır, ancak işte orijinaline sahip olmak için yeterli şanslı olan forum üyelerimizden kişisel bir resim. Düz pirinç tasarımının bir meraklısı (ve hala frekanslı taşıyıcı)? Kate Moss.

Çantalar siyah ve kahverengi olarak başlamış olsa da, parlaklar bir Balenciaga şarttı çünkü kısa bir süre sonra. Şık olmadan çok önce, Balenciaga Bubblegum Pembesi’nden Ayçiçeği Sarı’ya her gölgede çantalar çıkardı ve özellikle harika renkler hızla keşfetmek zor oldu ve eBay gibi siteleri çevirmek için kazançlı oldu. Hepsinden, 2005’ten bu güzel Apple çevre dostu, neredeyse sekiz yıl önce olduğu kadar net olduğu kadar taze görünüyor. (Yudum.)

Balenciaga’nın çanta eğrisinin önünde olduğu başka bir yer mi? Baskılar. Şimdi sıradan, ancak Balenciaga Floral City çantası 2008’de ortaya çıktığında, düzgün bir şekilde cesur görünüyordu. Çantalar o zamanlar o kadar da iyi sunmadı, ancak Ghesquiere gibi geleceği açıkça görebilmenin laneti. Yakalanmadan önce buna hazırlandı.

2006 yılından itibaren Denalciage Damask taşıyıcısının güçlü çizgileri, o zamanlar bile biraz daha basitti – bu çanta sadece Nicole Richie’nin tercih edilmezdi, ancak genel olarak çanta alıcıları.

Başka bir şey yoksa (ve başka bir şey varsa), Balenciaga’daki ghesquiere geleneği ileriye inanan bir şeydir. Tesis için holografik deri deseni ve tasarımcı aksesuarları için de son derece çağdaş ve harika hissettiren 2013 bahar? Balenciaga 2009 yılında mat croc versiyon yöntemi yaptı.

Birkaç yıl önce Balenciaga, motosiklet torbası detaylarını bir dizi saman hobosuna ve daha sıcak hava için kılıflara eklemeye başladı. Bu fikrin en büyük sonucu? Plaj, Luxe Balenciaga Panier Tote.

Sadece resme bir göz atarak, Balenciaga Lune Tote hakkında ne belirteceğimi varsayabilirsiniz. Evet, Celine Bagaj Tote’undan yıllar önce geldi ve aynı hisse sahipti-modern, ancak birkaç eski dünya detayıyla. Reçeller de parlıyor.

Satıştan pişman olduğum tek çanta Balenciaga Holiday 2005 Pewter’ın ilk çantasıydı. Hala üniversitedeyken ve şimdi sahip olsaydım geri döndüm, asla gitmesine izin vermezdim. 2004 Sonbahar ve Tatil 2005’teki metalikler BAL hayranları arasında büyük bir hit oldu.

Ve elbette, benim kişisel favorim: 2007 İlkbaharından Violet’te Balenciaga Büyük Gün Çantam, çantasında Whats Whats. Muhtemelen bu çantamla koleksiyonumdaki her türden çok daha fazla saat kaydettim ve ön taraftaki renklerin yanı sıra sırtlı renkler bunu göstermek için yeterli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *