Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Büyük çantalar son birkaç yıldır büyük bir yönteme

Büyük çantalar son birkaç yıldır büyük bir yönteme

geri döndü, küçük ve mikro çantalar çanta krallığını yönetti. Kendini ilan eden büyük bir çanta sevgilisi olarak, cüzdanların tam olarak nasıl küçüldüğü ve daha küçük olduğu konusunda büyülenmiştim. İnsanlar temellerini en fazla bir sakız parçasını şekillendirebileceği gibi görünen bir çantada nasıl getiriyorlar? Mikro desen atladığım bir desen olduğu için ilk elden keşfetmediğimi itiraf etmeliyim. Modanın döngüsel olduğunu anlamak, yöntemlerini ön plana çıkarmak için büyük çantalar bekliyordum ve zamanın geldiğine inandığımı belirtmekten mutluluk duyuyorum.

Normal çanta musluğumu çevrimiçi olarak gezdirirken, mikro veya küçük çantalardan çok daha büyük çantalar olduğunu gözlemledim – oh tam olarak gelgitlerin nasıl döndüğünü! Beni yanlış anlamayın, Mikro ve Tiny Bag’ın Saltanatı ile büyük çantalar kullanmanın yanı sıra seviyorum, ancak büyük çantaların böyle bir geri dönüş yaptığını görmekten heyecan duyuyorum. Mikro ve küçük çantalar hala mevcut, ancak gereksinim olmadığım çantalar için internette alışveriş yaparken artık ekranımı devralmıyorlar (ama yine de umutsuzca istiyorum).

Çok sayıda harika seçim olduğu için sonbahar için tercih ettiğim büyük çantalarımı yuvarladım ve kendinden geçmiş büyük çanta meraklıları aldım. Yıllar içinde bu kadar büyük bir çanta seçiminin bu kadar büyük bir çanta seçimini aklımda tutamıyorum, bu konuda şahsen heyecanlıyım! En iyi bölüm mü? Herhangi bir şekilde maliyet puanlarımız var! Bunları aşağıda inceleyin.

Kurt Geiger Kensington Yumuşak Kapitone Hobo
Bloomingdales aracılığıyla

295 $

All Saints Edbury Deri Taşıma Çantası
Nordstrom aracılığıyla

369 $

Saint Laurent Suzanne Hobo
Nordstrom aracılığıyla

2.490 $

Tory Burch Mercer Taşıma Çantası
Nordstrom aracılığıyla

798 $

Wandler lin deri hobo çanta
Nordstrom aracılığıyla

1.010 $

Bottega Veneta kurulum çantası
Nordstrom aracılığıyla

5.000 dolar

Aimee Kestenberg Hadi Convertible Tote Hadi
Nordstrom aracılığıyla

328 $

A.W.A.K.E Modu Gerda Bag
Shopbop aracılığıyla

480 $

Stand Studio Wanda debriyajı
Shopbop aracılığıyla

435 $

Isabel Marant Chaagar Tote
Shopbop aracılığıyla

960 $

Saint Laurent Loulou tweed taşıma çantasını denetledi
Matchesfashion aracılığıyla

2.290 $

JW Anderson Büyük Zincir Çantası
Shopbop aracılığıyla

1.750 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *