Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Yeterince alamıyorum: Reese Witherspoon’un gerçek bir tasarımcı pompası gökkuşağı var

Yeterince alamıyorum: Reese Witherspoon’un gerçek bir tasarımcı pompası gökkuşağı var

Reese Witherspoon muhtemelen en üretken yıldız cüzdanların yanı sıra ayakkabılarımızdır. Zeki renkli bir pompayı veya çantayı sevdiyseniz, Reese buna sahip. Aslında, büyük olasılıkla üç kez var. Bununla birlikte, parlak renkler için tutkusu son zamanlarda Overdrive’a giriyor ve Reese’i gökkuşağının her renginde muhteşem pompalar kullandığını gördük (ve kesinlikle Roygbiv şemasının dışındaki sonbaharda). Bununla birlikte, çantasının geniş alanlarının yanı sıra yıllar geçmiş ayakkabı seçimlerinden farklı olarak, canlı pompalarının neredeyse tamamı derhal alışveriş yapılabilir. İçinde olduğu gibi, bugün çoğunun sahibi olabilirsiniz.

Charlotte Olympia Woman bir vampir d’Orsay pompaları
Outnet üzerinden 299 $
İşte geleneksel bir Reese görünümü: rahat (yine de tamamen takılmış) bir bordo kazak, renk eşleştiren süet pompalar, tasarımcı tonları ve kot pantolon. Aynı şekilde son derece tercih edilen çantalarından biri olan Salvatore Ferragamo Fiamma çantası getiriyor. Zappos Luxury’de 1.750 $ karşılığında bu hassas gölgede (“Yeni Bisque Cacao Fondente”) keşfedebilirsiniz.

Christian Louboutin So Kate pompalar
Neiman Marcus üzerinden 675 $
Reese’nin pembe deri kupaların el çantasına nasıl uyduğunu tam olarak hayrete düşürün. Giysileri için web sitesinde belirtilen çantayı ve aksesuar hattı Draper James’i keşfedebilirsiniz. “Ferray Fuşya” daki Saffiano Kadın Satchel. Bonus eğlenceli gerçek: Reese’in bu tepeyi (ayrıca Draper James) bir kereden fazla giydiğini gördüm. Çok akraba.

Gucci süet pompalar
Gucci üzerinden 790 $
Reese, Hollywood’un geri kalanı gibi, yeni Gucci teklifleri ile ilgileniyor gibi görünüyor ve bu yüksek topuklu mokasenler için özellikle kısmi görünüyor. Sıska stiletto topuklar temelde Reese’in reçelidir, bu yüzden onu daha şık bir şey kullandığını görmek her zaman biraz şok edicidir. Çiçek tuval çantası, elbette Draper James’ten 165 $ basılı Vanderbilt Carry’nin en son baskısıdır.

J.Crew Collection Colette Leopard Pompaları
J. Crew üzerinden 378 $
Reese, daha uygun fiyatlı, biraz aşağı pazarlama gibi, kendi çizgisiyle sınırlı değil; Aynı şekilde bu spiffy leopar baskısı J.Crew koleksiyon pompalarını seviyor. Evet, fark edeceğiniz gibi, bunları şu anda sitesinde sunulmayan ve belki de hiç olmadığı kadar farklı, karışık bir süet ve Deri Deri versiyonuyla eşleştirdi. Bunlar, patron olduğunuzda keyif aldığınız avantajlardır.

Kurt Geiger Leopard Pompaları (Düşünüyoruz)
Reese genellikle çiçeklere yapışır, ancak bazen biraz leoparda karışır. Tam burada Kurt Geiger olduğundan emin olduğumuz bir çift parlak kırmızı pompada. Leopar baskısı kesinlikle bir veya iki peg aşağı renk eşleştirme hazırlık seviyesini alır.

Manolo Blahnik BB Pompalar
Nordstrom üzerinden 595 $
İşte Reese’in her zaman renk eşleştirme işini yapmadığına dair bir kanıt. Bazen daha eğlenceli bir şey yapacak,, eğlenceli teal süet Manolos ile tamamen nöbetli bir topluluğu eşleştirmek gibi.

Manolo Blahnik BB Pompalar
Nordstrom üzerinden 595 $
Ama sonra tekrar, bazen Donanmayı Donanma ile eşleştirir. Tam burada tamamen farklı bir çift Süet Manolo Blahnik BB pompaları kullanıyor. Aynı şekilde Salvatore Ferragamo Fiamma çantasının farklı bir versiyonunu ve hayır, tüvit ceketi Chanel değil – elbette Draper James!

Bunların, Reese’in daha önce kullandığını gördüğümüz D’Orsay’lerle tam olarak aynı olduğuna inanmıyoruz (yüksek sırtına bakın?), Ancak bunları bir markayla eşleştiremedik. Aynı şekilde bir süredir sahip olduğu bir Maiyat Peyton çantası getiriyor.

Saint Laurent Paris pompaları
Nordstrom üzerinden 595 $
Reese, Manolo Blahnik pompalarını sevebilir, ancak Saint Laurent Paris pompalarını sever. Tam burada park için ödeme yaparken güneşli sarı bir çift kullanıyor. Elbette ayakkabılarıyla ustaca eşleşen güneşli sarı bir kap çantası getiriyor.

Saint Laurent Paris pompaları
Nordstrom üzerinden 595 $
Reese’in üç kez olduğunu söylediğimde şaka yapmıyordum. Tam burada katı beyaz bir çift Saint Laurent Paris pompasında. Burada tam olarak kaç tane Draper James ürününü kullandığına dair bahislerinizi konumlandırmak ister misiniz? Over/Altı 3’tür.

Saint Laurent Paris pompaları
Nordstrom üzerinden 595 $
Reese’in mavi süet ayakkabıları ile olan ilişkisi son bir çift mavi Saint Laurent Paris pompasıyla devam ediyor. Sadece elbisesinin, ne eşleşmeyen ne de ayakkabılarının gölgesiyle gerçekten tezat oluşturan farklı, eşleşmeyen bir mavi tonu olduğunu belirtmek isterim. Ne oluyor?

SJP İnce Pompalar
Nordstrom aracılığıyla SJP alışverişi
Son olarak, Reese, A-Lister Sarah Jessica Parker’ın ayakkabı hattından bir çift mavi süet pompasında. Draper James’ten bir şey kullanarak SJP için gözlerimizi soyacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *