Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized PURSEBLOG soruyor: Bizi daha fazla kapsadığımızı görmek istersiniz?

PURSEBLOG soruyor: Bizi daha fazla kapsadığımızı görmek istersiniz?

El çantası sevgimi neredeyse on yıldır sizinle paylaşmayı ne kadar sevdiğimi söyleyemem. Bu yıl PangeBlog’un on yaşına gireceğini düşünmek oldukça çılgınca ve bu şimdiye kadar yaptığımız için teşekkürler.

En önemli hedeflerimizden biri, yeni tasarımlarda gizlice göz atma, çanta haberleri ve en sevdiğimiz parçalar üzerinde övgüler de dahil olmak üzere çok çeşitli el çantası kapsamı sunmaktır. Bununla birlikte, yazmak için bir şeyler seçen birkaç insan söz konusu olduğunda, her zaman bir önyargı olacaktır. Son zamanlarda bir Chanel vuruşundayım (Instagram hesabımızı takip ederseniz, ne kadar yoğun olduğunu göreceksiniz!) Ve aynı zamanda büyük bir Gucci fanatiğiyim.

Mümkün olduğunca çok çeşitlilik sunmaya çalışıyoruz, ancak eminim sevdiğiniz bazı markaları kaçırıyoruz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde size en çok deneyimi sunmak istiyoruz, bu yüzden hangi markaları veya hikayeleri daha fazla ele almak istediğinizi duymak istiyorum. Ayrıca, sevdiğiniz özellikler veya bizi kapsadığını görmek istediğiniz yeni açılar varsa, bize bildirin. Aşağıdaki yorumlarda bize bir şey söyleyin; Sizden haber almayı seviyoruz! Tüm yorumları okuyacağız ve en iyi önerileri Pangebeblog’a entegre etmek için elimizden geleni yapacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *