Geçen ay Burberry Square Satchel’e

daha iyi bir bakış, Burberry’nin Sonbahar 2017 koleksiyonundan muhteşem brunch için birkaç çanta aldık. Megs ve her ikisi de Burberry Square çantası için zor düştü, bu yüzden size bu ciddi muhteşem çantanın çok daha kapsamlı bir değerlendirmesini sağlamak istedik.

İtalya’da zanaatkar olarak hazırlanmış olan bu yapılandırılmış çantası, egzotik timsahın yanı sıra gerçek bir şovdan da yapılmıştır. Sadece güzel ve parlak renkli değil, aynı zamanda bu çanta da inanılmaz derecede pratik. Ayarlanabilir bir buzağı deri çapraz gövde/omuz askısı ile, bu çanta herkese göre boyutlandırılabilir – bu, özellikle benim gibi tipik yüksekliğe sahip olmayanlar için anahtardır! Tipik olduğumdan daha uzunum ve kayış ayarlanamadığı için benim için çalışmayacak bir çanta gibi sonbaharda gerçekten ağırlaştırıcı olabilir. Eminim kısa süreler aynı soruna sahip!

Bu çantalı, tercih ettiğim detay olan farklı bir toka kapanmasına sahiptir. Çok farklı, çok belirgin bir şekilde Burberry olan atlı havayı seviyorum. Torba, torba kapatıldığında gizlenmiş manyetik kapalı bir dış flep cebine ek olarak bir iç yarık cebine sahiptir. Ön cep, bir cep telefonu depolamak için idealdir ve iPhone Plus’ı şekillendirmek için yeterli büyüktür. İçeride, biraz fermuar cüzdanı, güneş gözlüğü, küçük bir kozmetik kasa, küçük bir defter ve kulaklık şekillendirebildim.

Özellikle bu çantayı birçok nedenden dolayı tüketiyorum: aşırı derecede modaya uygun olmadan gerçekten harika bir yöntemde modaya uygun, pratik ve tüm günlük ihtiyaçlarımın yanı sıra inanılmaz derecede iyi yapılmış. Hiçbir şey harika bir yüksek kaliteli çantayı yenemez. Kare Satchel’in genel boyutları 6,5 ″ x 8.3 ″ x 3 ″ ‘dir. Bu timsah versiyonu Burberry aracılığıyla 17.500 dolara satılıyor, ancak çok daha uygun maliyetli bir seçim için Deep Claret’teki deri versiyonu Burberry aracılığıyla 1.895 dolara seviyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *