Kourtney ve Kim Miami’yi Goyard

ile alıyorum biliyorum, biliyorum. Bu yazının başlığından ne düşünmeniz gerektiğini anlıyorum. Oh Joy, Bir Kardashian’dan ilham alan bir yazı daha! (Hangisinin doğru olduğunu düşünürseniz, alaycı ya da neşeli bir tonu uygulayın.) Kardashian kız kardeşleri, Miami’nin bir sezon daha çekiminde ve Kim Take Miami’nin yanı sıra bu haftanın başlarında Kourtney Kardashian Plajda çekici bir gün geçirdim. Belki de “göz alıcı” doğru kelime değil-varlıkları hem büyük bir paparazzi mafya hem de çok sayıda kauçuk boyun ortaya çıkardı. Belki de onlar için, plajda sadece tipik bir gündü.

Kim, katil eğrileri için biraz sıra dışı gardırop seçeneği olan beyaz bir tek parçalı Michael Kors mayosu kullanılarak tespit edilirken, kardeş Kourtney garip bir şekilde, tamamen tipik bir insan gibi giyinmişti. Gökkuşağı sıyrılmış şortların yanı sıra sıradan bir V yaka tişörtünü kullanan en göz alıcı aksesuarı sarı Goyard St. Louis çantasıydı.

Plajda 700 dolarlık 1.300 dolarlık bir taşıma çantası civarında bir şekilde düşünüldüğüne inanmak komik bir tür, ancak Kardashian standartlarına göre tamamen öyle. (Kim’in Birkin’i bir plaj çantası olarak kullandığını unutmayın?) Kourtney, Goyard’ın imza desenini sarı olarak kullandı ve şortundaki sarı iltifat etti. Ben giyinmek için bir tane iken, plaj tüm doğal gitme eğiliminde olan tek yer. Bu nedenle, Kourtney’in tamamen doğal plaj kıyafetlerine hayranım, ancak bu muhteşem taşımanın büyük olasılıkla onun çöp torbası olduğunu kıskanıyorum. Ancak hey, bu Kardashians – daha az bir şey bekleyebilir miyiz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *