Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags İyi haber: Mulberry’nin çanta maliyetleri azaltmak üzeredir

İyi haber: Mulberry’nin çanta maliyetleri azaltmak üzeredir

Moda nadir bir pazardır, ancak Mulberry’den geçen hafta geç saatlerde yapılan haberler son hafızada gördüğümüz en nadir şey olabilir. Eski CEO Bruno Guillon’un çıkışının topuklarında, işletme, iki yıl önce markanın yönetimini almadan önce kullandığı bir maliyet yapısına geri döneceğini açıkladı. Gerçek dünya terimleriyle, bu çanta severler için son derece önemli bir şey anlamına geliyor: Mulberry’nin çantaları önemli ölçüde daha ucuz olmak üzere.

Hermes’in ultra lüks çevresinden duta gelen Guillon, Mulberry’nin çantalarını daha özel ve daha pahalı hale getirerek arzu edilen hale getirmeye başladı. Bu taktik, sadece başarılı yenilikçi yönetmen Emma Hill’in yabancılaşması (ve nihayetinde dışarı çıktı) değil, aynı zamanda markanın IT çantalarının orta pazar tedarikçisi olarak ortamını isteyen markanın uzun zamandır müşterilerinin büyük bir kısmını kapattı. BT için kadınlar ve yetişkin kadınlar.

Mulberry’nin ürünleri açıkça daha zarif bir yönde hareket ettiyse, lüks hareket işe yaramış olabilir, ancak yapmadılar – keşfedilecek çok az ekzot ve tepenin altında bulunmadıklarından daha fazla kürk yoktu. t başka bir şekilde açıkça yükseltilmiş bir estetiğe sahiptir. Tüketiciler etkilenmedi.

Bu koşullar altında, lüks hareketin satışların azaltılmasıyla sonuçlanması özellikle şaşırtıcı değildir, ancak şaşırtıcı olan, Mulberry’nin maliyet artışlarını tersine çevirme sözü vermesidir. Aksesuar endüstrisini kapsadığım yarım on yıl içinde bunu yaparak bir markayı daha da aklımda tutamıyorum ve Mulberry’nin önceki müşterilerin güvenini yeniden kazanmaya çalışıyor gibi görünüyor. Londra Deri Ürünleri için olmuştur.

Bununla birlikte, Mulberry’nin zorlukları tam olarak bitmedi; Artık geminin fiyatlandırmaya yönelik olduğu için, markanın hala uzun vadeli bir CEO’nun yerine geçmesi ve müşterilerin bu parasal tatsızlık hakkında her şeyi hatırlamamasını sağlamak için yeni bir yenilikçi yönetmen keşfetmesi gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *