Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Kafesli pompalar ve ekstra tıknaz topuklar bu hafta ünlülerle ekstra sıcaktır

Kafesli pompalar ve ekstra tıknaz topuklar bu hafta ünlülerle ekstra sıcaktır

Bu ciddi bir sorudur: Jenners’ın yasal olarak aynı anda satmasına izin verilen çok sayıda “Kendall + Kylie” moda çizgileri? Soruyorum çünkü üçe kadar. Bununla birlikte, yeni ayakkabı, kıyafet ve aksesuar serileri muhtemelen bir Pacsun veya Topshop’a girmeye asla tenezzül etmeyenler için çok daha çekici olacak. Diğer yandan, New York Moda Haftası neredeyse üzerimizde ve Victoria Beckham’ın NYFW gardırobunu hazır ve hazır hale getirdi ve Gucci gerçekten satın almak isteyebileceğiniz bir çift tıkanma yapar, eğer “tıkanıklığı” kelimesine uyanmazsanız. ”

Amy Adams
Francesco Russo yılan derisi sandaletleri
Net-a-Porter aracılığıyla 995 $
İşte büyüleyici Francesco Russo yılan derisi sandaletleri ile eşleştirilmiş Beyaz Antonio Beradi elbisesinde 2016 NFL onurlarında kırmızı halıda Amy Adams. Evet, doğru okudunuz, A-list aktrislerin görünüşe göre şimdi katılmak zorunda olduğu bir şey olan 2016 NFL onurlarında, tam olarak anlamadığım nedenlerden dolayı.

Dakota Johnson
Gucci Amstel Clogs
Gucci aracılığıyla 980 $
Dakota Johnson, günaydın Amerika’daki son görünümü için bu Gucci Amstel Clog’una bağlandı. Bu guccis ayrıca çok daha tipik, kısa tıkanma topuklarınızla da kullanılır, ancak bunları gördükten sonra neden rahatsız edersiniz?

Emma roberts
Charlotte Olympia Kitty Flats
Shopbop aracılığıyla 495 $
Emma Roberts yakın zamanda LA çevresinde Galavanting’in sevimli bir çift Charlotte Olympia Kitty dairesinde tanımlandı. Bu daireler birkaç yıldır var; Anında bir klasik mi, yoksa tarihli mi görünmeye mi başlıyorlar? Karar veremiyorum.

Jada Pinkett Smith
Fendi sandaletleri birleştirdi
Saks aracılığıyla 1.950 $
Jada Pinkett Smith’in tanıtımı için yeni bir filmi var, bu yüzden bu hafta çok fazla görüyoruz ve her seferinde öldürüyor. Burada, Rhinestone kaplı bir çift Fendi Engelged sandalet giyen Freeze Frame’un galasında.

Karlie Kloss
Aquazzura Amazon Dantel Pompalar
Saks aracılığıyla 835 $
İşte Karlie Kloss, Londra’daki Ulusal Portre Galerisi’nde “Vogue 100: Bir Yüzyıl Stili” sergisinin açılışında. Karlie, kesilmiş bir Christopher Kane LBD ve çok tamamlayıcı bir çift Aquazzura pompası giyiyor. 100’ü tutmanın yolu Karlie.

Kylie jenner
Kendall + Kylie alisha katmanlı pompalar
Nordstrom aracılığıyla 140 $
Evet, daha önce tartıştığımız gibi, Kendall ve Kylie başka bir Kendall + Kylie moda hattı yayınladı, ancak bu biraz daha lüks bir şekilde yapılacaklar. Kylie, en son Kendall + Kylie fırlatma partisine bir çift kendi pompasını giydi ve ardından Nobu’da bir kutlama yemeğine çıktı. Bu pompalar zaten Nordstrom’da mevcuttur ve hattın Bloomingdale’in, Neiman Marcus, Saks, Shopbop’ta ve esasen alışveriş yaptığınız başka bir yerde satılacağı bildiriliyor. Tam Kendall + Kylie Lookbook’a bir göz atabilirsiniz.

Rachel McAdams
Christian Louboutin Follie Draperia Pompaları
Net-a-Porter aracılığıyla 795 $
İşte Santa Barbara Film Festivali’nin kırmızı halısında çarpıcı bir beyaz Elie Saab elbisesi ile şeffaf, zehirli bir şifon çift Louboutins giyen Oscar adayı Rachel McAdams. Şaşırtıcı bir şekilde, şimdi ideal olan bir çift Louboutin’i almak için Oscar adayı olmanız gerekmez; Şu anda Net-A-Porter’da mevcuttur.

Victoria Beckham
Victoria Beckham Midcalf Boots
Net-a-Porter aracılığıyla Victoria Beckham alışveriş
Bu Victoria Beckham botları o kadar kapsamlı bir şekilde Victoria Beckham neredeyse dayanamıyorum. Bu tıknaz topuklu botlardaki saha, Victoria’nın go-to Casadei bıçak pompalarındaki sahadan çok daha keskin ve daha hain. VB’nin büyük bir haftası var (NYFW ve hepsi), ancak önümüzdeki 48 saat içinde bunları giyerken her iki ayak bileğini de bükmüyorsa, iyi olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *