4 Temmuz Hafta Sonu

Plajlar, Havai Fişekler ve Kırmızı, Beyaz ve Mavi Doldurulmuş Her Şey Bu Tatil Hafta Sonu Instagram Beslemelerimizi En İyi Kaçış El Çantası Instagramları, ancak Birçok daha önemlisi, tatil ailesi, arkadaşları ve bol miktarda geçirildi. Müthiş çantalar! Yavaş yavaş çalışma rutinine geri döndükçe, üç günlük neşeli hafta sonu hatırlamanıza yardımcı olmak için görmeniz gereken tüm Instagram’ları avladık.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Insta takipçilerimiz her türlü kırmızı, beyaz ve mavi çantayı giyerek vatansever taraflarını gösterdi. Ve herhangi bir yaygın vatansever torba ima etmiyoruz; Diğerleri arasında Chanel, Hermés ve Saint Laurent ima ediyoruz. Bizim favori Insta bayanlar da onların vatansever (ve lezzetli!) Tatlı ikramları paylaştı ve bazı göz alıcı geziler devam etti ve tabii ki onların zarif çanta sürüş için vardı.

Uzun hafta sonu gibi, tatil geldi ve gitti, ama neyse ki bize yaz eğlencesini hatırlatmak için tüm Instagram’lara sahibiz. Gelecekte öne çıkma şansı için bizi el çantası Instagram’larınızda etiketleyin (#bagsoftpf hashtag’ini kullanın) ve @purseblog ve @purseforum adresinden bizi takip edin; Bir ayakkabı fanatiği iseniz, @Talkshoes’a da göz atın!

Louis Vuitton Capuciones Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 5.600 $

Hermés Birkin

Saint Laurent Sac De Jour Croc-Wombossed Satchel Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 2.250 $

Dior Diorama Çantası

Chanel klasik flep çantası

Christian Louboutin So Kate Pompası
Bergdorf Goodman aracılığıyla 675 $
Christian Louboutin Pigalle Follies pompası
Bergdorf Goodman aracılığıyla 675 $

Louis Vuitton Fast Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 1.410 $

Chanel küçük kare kapak çantası
Chanel küçük dikdörtgen çanta

Chanel flep çantası

Chanel klasik flep çantası

Louis Vuitton Neverfull Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 1.260 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *