PURSEFORUM YÜKSEK – 14 Aralık

Aralık uçmaya devam ederken, haftayı en iyi iş parçacıkları ve geçen hafta forumumuzda keşfettiğimiz gizli mücevherlerle dolu bir PangseForum Roundup ile bitiriyoruz. Özellikle, bu hafta forumda görmek için tercih ettiğimiz şeylerden biri olan yeni satın alımlarını ortaya çıkaran üyelerle dolu görünüyordu. Üyelerimizin neler yaptığını görelim.

Birincisi, Hermes’de direnemediğimiz bir konu başlığı: Esas Gun beni Bankorum! Üye Cayenne-Pepper, göreceğiniz gibi konusunu bir patlama ile açtı ve daha sonra tüm zamanların tercih ettiğimiz Hermes dimi, yukarıdaki 70 cm c’est la fete açığa çıkarmaya devam etti. Konuya uğrayın ve Cayenne-Pepper’ın koleksiyonuna ne eklediklerini görün! Ve eğer bu muhteşem mücevher sizi çok daha ipeksi hazineler için havaya sokarsa, aynı şekilde 2012 Hermes Eşarp Koleksiyonu ipliğini seveceksiniz. Zevk almak!

Proenzer Schouler, üyelerimizin gerçekten aldığı harika bir marka. Bu hafta “PS eylemde” konunun çok fazla şey elde ettiğini keşfettik… Peki, aksiyon! Bir göz attık ve üye Swee7Bebe’nin bu eğlenceli fotoğrafını ve arkadaşlarının “tünelin sonundaki ışık” olmak için iyi bir görev yaptığını keşfettik. Swee7Bebe, sayfa 25’teki harika yeni XL Silahlı Kuvvetleri PS1’i gösteriyor.

PurseForum’daki “Bize Çantanızı Göster” iplikleri asla hayal kırıklığına uğratmaz. Bu hafta, Hellokatiegirl’in bize canlı fırça darbesi kavrayışının yanı sıra Jolie eteğini gösterdiği Kate Spade Subforum’da öngörülemeyen bir açıklama keşfettik. Bu, gri bir kış mevsim gününü gerçekten aydınlatan o kadar sevimli bir kombinasyon. Mello_Yello_jen de bu hafta keskin bir Kate kürek çantası seçti. Oraya gidin ve bu pozlar ve daha fazlası için zevk!

Haftalık, Christian Louboutin Subforum’da büyük bir hafta. Bu hafta özellikle meşgul görünüyordu, çünkü üyeler kış sezonu satışlarında olağanüstü bir “Loubies” yelpazesi seçti. Üye Christchrist, en son satın alım iş parçacığında işleri şık bir şekilde başlattı ve ayrıca bir dizi diğer üye, hafta boyunca açıklamalarıyla en iyi şekilde topuklarında en iyilerdi. Neyse ki bizim için, bu resim ağırlık konusundaki kutudan her zaman fantastik bir şey var!

Yves Saint Laurent Subforum’daki gösterişli ses ipliği bu hafta büyük bir eylem gördü ve nedenini anlıyoruz! Arty’nin hayranları, Jen_Sparrow’un yukarıda hayal edilen olağanüstü koleksiyonuna son eklemeleri de dahil olmak üzere bir dizi son açıklamaya muamele edildi. Bu ifade parçasının durdurulduğunu anlayan gösterişli koleksiyoncular, hala yapabildikleri sırada pazarlık için gözlerini açık tutmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *