Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Antrenör Parker Slim Tote

Antrenör Parker Slim Tote

Oh, antrenör. Sizi seviyoruz çünkü her yıl, sezondan sonraki sezon, muhteşem bir şekilde kolay ama sofistike çantalar ortaya çıkmanıza güvenebiliriz. Ve bu antrenör Parker Slim Tote, bu ustaca tasarımın en iyi örneğidir.

Bakın, ben sadece metal fermuarları ve eşleşen turnlock kapanışları tarafından vurgulanan temel renklerde ağır deriden yapılmış orijinal antrenör çantalarına bayılacağımı ima eden “koç safist” olarak adlandırmayı sevdiğim bir şeyim. Onlar pratikti, ama yumuşak, yıpranmış görünüme ulaştıklarında çok şık. Ve bu çanta bu orijinal eğitmen tasarımlarını hatırlıyor, ancak kesinlikle modern bir bükülme ile.

Işık leylakı çok minimalist bir renktir; Bir bebek leylak küçük bir gri sıçramasıyla büyümüş. En azından bu şık gölgenin nasıl elde edildiğine dair benim görüşüm. Donanım ve geri dönüş kapağı da, uzak geçmişte tercih edilen tuhaf renkten ziyade daha parlak bir altın oldukları için makyajlara muamele edildi. Ve anlayabildiğim kadarıyla, Turnlock aslında hiçbir şey yapmıyor; Koçun imza tasarımına küçük bir saygı olarak orada. Bu tote benim en sevdiğim kısmına gelince, fonksiyonel şekil veya toplam giyilebilirlik değil. Bir tarafa rahatça bağlanan yeni deri halat kayışları. Nordstrom üzerinden 358 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *