Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Marc Jacobs Boncuk Daisy Omuz Çantası

Marc Jacobs Boncuk Daisy Omuz Çantası

Marc Jacobs’tan çok tuhaf şeylere uyabilirim. Aslında, Marc Jacobs, herkes almasa bile, en tuhaf olduğu zaman genellikle en iyisinde.

Ne yazık ki, Marc Jacobs’un geçen hafta Saks’ta Daisy omuz çantasını boncuklandırdığını gördüğümde, kendimi genellikle reddettiğim nefret edenlerden biri gibi hissettim: alamadım. Yakınında bile değil.

Yine de bir şeyi kabul edeceğim, çantayı sevmeme rağmen – beni durdurdu ve ona baktı. Haftada 40 saat cüzdanlara baktığım için, bir mağazadayken, gerçekten dokunmam gereken bir şey ya da satın almayı gerçekten düşüneceğim bir şey olmadığı sürece, nadiren duruyorum ve çantaları dikkatlice inceliyorum. Bunun dışında, bu görev büyüyü alışveriş merkezine gitmekten çıkarır. Ancak bu çanta ile, ne inşa edildiklerini ve ağır olduklarını görmek için boncuklara dokunmak istedim. En iyi varsayımım, seramik oldukları gibi, çantaya kesinlikle biraz ağırlık ekledikleri.

Ancak faiz oranımın olumlu bir şey olduğunu belirtmezdim – ancak araştırmaya yardımcı olamadığımı görmek çok garip bir şeydi. Herhangi bir maliyetle faiz arıyorsanız, bu olumlu olabilir, ancak esas olarak yapışkan bir tatil kazabasına bakacağım yönteme baktığımı hissettim. Aslında, asılı boncuklar bana en çok hatırlattı-ışıltılı, ironik ama amaçlı bir Noel yeleğinden asılı ekstra, gereksiz bok. Belki de boncuklar arasındaki kontrast ve çantanın kendisinin oldukça yorucu tarzı, onları daha garip görünmelerini sağlayan – emin değilim. 1995 $ karşılığında Saks ile satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *