Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Ünlüler gelir ve Gucci atbit çantalarını tercih eder, Bottega’nın Amaç ve Çok Daha Fazlası

Ünlüler gelir ve Gucci atbit çantalarını tercih eder, Bottega’nın Amaç ve Çok Daha Fazlası

Temps ısınıyor ve en sevdiğimiz ünlüler de yaz stilleriyle ilgili olduğunda ateşi getiriyor! Bu hafta en sevdiğimiz ünlülerin yarısı, bir Gucci Horsebit çantası ya da Bottega Veneta’nın en yeni hit The Point’i taşıyan tespit edildi. Shay Mitchell’in ultra uzun bacakları neredeyse el çantasından uzaklaştı, ancak gözlerimiz doğrudan Bottega’nın nokta çantasının daha büyük versiyonuna döndüğü için değil. Mitchell, sütlü beige tonlu çantasına sıkı sıkıya bağlı kaldı ve bu karmaşık olmayan görünümden yeterince alamıyoruz.

NYC’de, yeni çanta markası Savette’i de bizim kadar seven Karlie Kloss gibi en sevdiğimiz ünlü çanta düzenli olarak yakaladık. Kendimizi söylersek müthiş bir tadı var! Ayrıca, bir süre içinde ilk kez model Taylor Hill ile yakalandık, bu da eğlenceli bir fedora ve spor ayakkabılarıyla Gucci At Bitlik çantasını acımasızca görerek belirlendi. Orijinal süper model Iman, bir Michael Kors Bancroft çantasıyla Soho’nun etrafında kayar. Aşağıdaki çok sayıda çantaya göz atın ve bu yeni başlayanlardan hangisinin listenizde olduğunu bize bildirin!

Alessandra ambrosio
Los Angeles, California

Bottega veneta nokta çantası

Taylor Hill
West Village, New York City

Gucci Horsbit 1955 Küçük Taşıma Çantası

Wendy Williams
New York City

Hermès Birkin

Shay Mitchell
Beverly Hills, California

Bottega veneta nokta çantası

Katie Holmes
Soho, New York City

Av sezonu eyer büyük çanta

Whitney Limanı
Los Angeles, California

Gucci Horsbit 1955 Tiny Üst Yönetme Çanta

Karlie Kloss
New York City

Savette Symmetry 19 Çanta

İman
Soho, New York City

Michael Kors Bancroft Bag

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *