Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Mulberry, Kelly’nin son derece kendi versiyonunu yapıyor

Mulberry, Kelly’nin son derece kendi versiyonunu yapıyor

Mulberry Postman’ın Kilit Satchel, Net-a-Porter aracılığıyla 1000 $

Bana göre, Kelly şekli-ön kapak kapanmasına ve üst yönetime sahip basit, kol taşıyan bir çanta-genel olarak çanta stiline ait olduğu kadar Hermes’e gerçekten ait olmayan geleneksel bir şekildir. Louis Vuitton Speedy gibi, şekil o kadar geleneksel bir seviyeye ulaştı ki, onu artık adil görünmüyor. Yeniden yorumlamalar, Mulberry Postman’ın kilit çantası kadar orijinalinden farklı çantalar ürettiğinin yanı sıra, neden bu görüşü aldığımı görmenin basit olduğuna inanıyorum.

Mulberry, son birkaç mevsimden sonra bunun gibi çantalarla bir ton başarı yaşadı ve yaygın olarak sevilen Mulberry Alexa ile başladı. Bu postacın kilit çantası, kurum çantası esintili fron kayışlarının kaldırılması yöntemiyle bu genç eğimli stillerden işleri biraz temizler, bu da bu çantayı çok çeşitli kadınlar için işe yarayacak neredeyse çok az bir görünüm sağlar. Cömert boyutu ve pratik çapraz gövde kayışı ile bu, geleneksel bir ofiste çalışan veya iş arkadaşlarının önünde çok süslü görünmek istemeyen bir bayan için en iyi ofis çantası yapar. Söylemeye gerek yok, bu çanta da müthiş bir hediye yapacaktı. 1000 $ karşılığında Net-a-Porter ile alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *