Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Aralık köşede idealdir ve işte bu tatil sezonunu izlediğim şey

Aralık köşede idealdir ve işte bu tatil sezonunu izlediğim şey

Sizi bilmiyorum, ama Cadılar Bayramı biter bitmez ve Kasım üzerimize girerim ve göz kırpıyormuşum gibi geliyor Noel. Hala tatil alışverişime başlamaktan çok uzakım, ama zaten başlamış olan bir avuç insan tanıyorum. Annem yeğenlerim için alışveriş yapmaya başladı, bu da herkes önce istedikleri iyi eşyaları almadan önce aynısını yapmaya başlamam gerektiğini gösteriyor! Yaşlandıkça tatiller kesinlikle değişti, ancak tatil için eve döndüğümde Noel ağacının altında hala bazı güzellikler buluyorum.

Ailemin minnettar olduğundan emin olduğum bir şey, artık olağanüstü karmaşık Noel dilekçeleri yapmamam. Boyut, renk ve nereden alacağımı istediğim her öğenin derinlemesine bir listesi ile süslü kitaplar hazırlama günleri geride kaldı. 30’a yaklaşmama rağmen annem hala bana ne istediğimi soruyor ve bu şimdiye kadar aldığı en süslü istek listesi olabilir – dünya için görüntülenebilir. Bu yıl ne istemek istediğinizden emin değilseniz, sizi aşağıdaki 13 seçimlerden biriyle cezbedeyim. Dream gibi lüks seçimlerden giyeceğimi bildiğim günlük eşyalara kadar her şeyi ekledim.

Calpak Mermer Bavul (165 $)
Long Island’dan NYC’ye her gün gidip geldiğimde, LIRR’deki bir çantadan yaşadığım şaka yapıyordum. Bunun tam zamanlı bir NYC vatandaşı haline geldiğini düşünmeme rağmen pek değişmedi! Geri döndüm ve dördüncü sık sık, ‘ev’ sadece 50 dakikalık bir tren yolculuğu yolu olduğu için aile ve arkadaşları kontrol etmek. Liseden parlak yeşil ve daha iyi günler gören eski bir bavulum var. Uçak seyahati için kolayca yuvarlanan şık bir bavul çok isterim, ancak Moreso, çünkü hafta sonları aileme eşyalarımı (ve çamaşır!) Eve götürmek çok daha kolay.

Shashi Dominique Hoop Küpe (45 $)
Bir çift serin çember olmadan sık sık evden ayrılmadığımı düşünün, çünkü birkaç yıl önce kesinlikle benim işim değildi. Kulaklarımdan sarkan ve sadece saplama küpeleri giyen her şeyden nefret ettim. Giydiğim çemberlerin çoğu bunlardan biraz daha büyük ve daha ince tarafta. Bunların ne kadar tıknaz olduğunu seviyorum!

Ortak Projeler Aşil Orijinalleri (411 $)
Ne düşündüğünüzü biliyorum ve gerçeği de söylediğimi söylüyorum, bu spor ayakkabılar çılgın pahalı! Onları hala seviyorum, çünkü son derece şık ve temiz görünüyorlar. Klasik bir beyaz spor ayakkabı gerçekten her şeyi tercih ediyor ve muhtemelen bunlara asla savurmayacağım olsa da, önümüzdeki ay büyük bir kırmızı yayla sarılmış gibi görünüyorlarsa çok isterim.

Frankie Shop Linda Beled Tulum (235 $)
Frankie Shop, NYC mahallemde bulunan küçük bir butiktir ve markalı ürünler satsalar da kendi etiketleri de vardır. Parçalar uygun fiyatlı ve klasik ve trendin en iyi karışımı. Son zamanlarda Net-A-Porter’a satış yapmaya başladılar ve onları satın almak için sadece birkaç blok yürümem gerekse de, dünyanın geri kalanının da onlara çok daha fazla erişimi olması harika! Bu tulumdan sonra biraz şehvet ediyorum ve Noel Baba hayır diyorsa evet diyebilirim.

Staud Frida Tote (325 $)
Staud sahneye çıktı ve şu anda en sevdiğim trend, ucuz çanta markalarımdan biri. Hailey Bieber’ın Instagram’daki Frida çantasının kabartmalı bir timsah versiyonunu taşıdığını gördüm, ancak her gün pürüzsüz deri versiyonuna bayılıyorum.

Gucci Flashtrek Shearling-Trimmed Boots (1.390 $)
Bu botlar bir streçtir, ancak son derece rüya listesi olmayan bir istek listesi nedir? Clunky tipik olarak benim günlük tarzım olmasa da, bir kışlık bot için daha şık bir arayı seviyorum. Bunlar sadece o kadar havalı ki onlara sahip olmam gerekiyor ve mazeretim yakında NYC’de Tundra hava durumu olacak ve bunlar da işlevsel.

Adidas Originals Daniëlle Cathari Patchwork Hoodie (120 $)
Kış uzunluğunda büyük boylu kazaklarda yaşıyorum ve stilim son birkaç yıldır çok daha rahat hale geldi, bu yüzden bu kış sweatshirt günleri için bazı kazak günleri ticaret yapacağımı gösteriyor. Bu kazak eşit parçalar serin ve rahattır. Noel Baba beni duyabiliyor musun?

Levi’nin göğüs kafesi düz ayak bileği kotları (98 $)
Onlara yetenekli olsam da kesinlikle bunlardan bir çift takacağım ya da kendim için satın alıyorum. Geçen ay Levi’nin Soho Mağazasında birkaç çift denedim ve Fit’e bayılıyorum. İnanılmaz derecede yüksek beldirler, bu da benim için genellikle zordur çünkü uzun boylu ve son derece uzun bir gövdeye sahibim.

Reformation Minnie Top (78 $)
Bir kız yemeği ya da dışarıda bir gece için böyle temel bir örgü üstünü seviyorum. Boyun çizgisi nedeniyle anında şık görünen bir parçaya atmak kolaydır. Bu tepeyi yukarıdaki Levi’le kesinlikle giyerdim!

Chanel Vintage Cam Bag (2.550 $)
Bir Chanel çantası ve bu konuda bir Chanel Cam çantası, uzun zamandır listemde. Vintage/önceden sevilmenin avantajlarını ayrıntılı olarak tartıştık ve orada birçok seçenek olmasına rağmen, Vestiaire Collective’den bu konuda bayılıyorum. Bu başka bir rüya seçimi, ama hey, bir GIRL hayal edebilir.

Prada Naylon Cosmetics Pouch (295 $)
Şu anda çantamda tuttuğum küçük bir kozmetik torbam var. Blistex kapsül, birkaç tüp dudak rengi, bir saç klipsi, saç bantları ve tums ile küçük bir tupperware tutar. Sephora’dan aldığım satın alma ile ücretsiz bir hediyeydi, kirli beyaz renkli ve kesinlikle daha iyi günler gördü. Benzer boyutta yeni bir kese bulmaya çalışıyorum ve Prada Naylon son derece dayanıklı.

T3 Whirl Trip Styling Wand (300 $)
Bazılarınız fark etmiş olabilir, ama yaz boyunca saçlarımdan yaklaşık 7 inç kestim ve onu şekillendirmenin yollarıyla mücadele ediyorum. Saçlarım uzunken çok doğal giyerdim ya da düzleştirmek istemediğimde ıslak bir çörekle geri bağlardım. Şimdi kısa olduğuna göre sadece Sraight’ın nasıl göründüğünü veya Hair Salonunda kıvırcık şekillendirilmişse. Evde bu güzellik salonu plaj dalgalarını oluşturabilmem için bir asaya yatırım yapmam gerekiyor ve bu harika incelemeler var.

Cami NYC Yan İpek Track Pantolon (242 $)
Tayt veya kot pantolonlu bir elbise giymiyorsam, bir çift parça pantolon giyiyorum. Aynı krep pist pantolonunun 3 çiftine sahibim ve bunlara benzer bir kesim. Bunların biraz daha giyinmiş olmasını ve bir gece için patik ile inanılmaz sevimli görünmesini seviyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *