Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Hermès Tatiller İçin Hediyeler için Son Dakika Rehberi

Hermès Tatiller İçin Hediyeler için Son Dakika Rehberi

Bu gerçekten yılın en müthiş zamanıdır: tatiller, partiler ve hediyeler. Tabii ki hediyeler almayı seviyorum (kim yapmıyor?), Ama aynı zamanda gerçekten ve gerçekten hediye vermeyi seviyorum, özellikle de hediyenin alıcının kesinlikle seveceği bir şey olduğunu bildiğimde.

Aldanmayın: Hediye Verme çok eğlenceli ve ödüllendiricidir, ancak benim gibi, gerçekten bir şeyleri düşünme eğiliminde olan biriyseniz, stresli olabilir. Endişeleniyorum. Takıntılıyım. Hediyemin yeterince iyi olmadığı için korkuyorum, ya da alıcı sadece seviyormuş gibi yapacak, ya da belki de aşırı atıyorum… yine. Hediye vermek benim en sevdiğim şeylerden biri olsa da, gerçekten iyi düşünülmüş bir hediye planlamayı seviyorum. Ancak, yılın bu zamanı normalde mümkün değildir. Hepimiz çok meşgulüz; Şükran Günü’nden, sanki bir yarıştaki başlangıç, boynuzu havaya uçurmuş gibi ve kırılma hızında, öfkeyle 22:01 civarında yeni yıl (benim durumumda (benim durumumda , muhtemelen 31 Aralık’ta 22:30 gibi çok daha fazla). Bu yüzden endişemin üstünde de geciktiriyorum, bu da daha da kötüleştiriyor.

Planlayabileceğimiz hediyeler var, planlamadan kaçındığımız hediyeler var ve tamamen unutmuş olabileceğimiz son dakika hediyeleri var. Kesinlikle en hoş karşılama hediyeler turuncu bir kutuya sarılmış, değil mi? Doğru… iyi, sorta. Sadece turuncu bir kutuya sarıldığı için kazanan olacağını düşünmeye aldanmayın. Önemli olan, gerçekten, gerçekten, gerçekten, bağları veya çorapları gerçekten sevmedikçe, kutu ne kadar harika olursa olsun, o küçük hayal kırıklığı titremesini göreceksiniz ve kalbinizin derinliklerini bileceksiniz, sadece ruj koyuyorsunuz Bir domuz (ve bunu kocamın çoraplarını vermekten kesinlikle suçlu olan biri olarak söylüyorum, ancak savunmamda ekstra çorapların özel bir saklanmasına rağmen, bu yüzden zombi kıyametinin gelmesi durumunda ayaklarımız sıcak olacak!).

İşte buradayız: Tatiller hızla yaklaşıyor ve önemli, en iyi arkadaşınız, patron, kardeş, komşunuz için bazı harika hediyelere ihtiyacınız var… yani sevdiğiniz insanlar için ya da en azından insanlar için sahip olacaksınız öngörülebilir gelecek için bazı kapasitelerle etkileşim kurmak. Onlara turuncu bir kutu vermek istiyorsun. Hediye seçenekleriniz nelerdir?

İşi senin için yaptım. Hermès web sitesinden geçtim ve her fiyat noktasında bazı uygulanabilir hediye seçenekleri buldum (evet biliyorum, gerçekten “takım için bir tane aldım”).

Bu makale için politikalarım:

Biraz kolay mevcut olmalı ve doğrudan Hermès web sitesinden alabiliyorsanız daha da iyi olmalıdır. “Tamam millet, arkadaşın birkin veya küçük Kelly’yi al, ne harika bir hediye!” Bu zaten bildiğiniz bir şey. Eğer sallayabilirsen harika; Aksi takdirde okumaya devam edin.

Biraz farklı bir şey olmalı; Bunu hızlı bir şekilde yapmak ve harika ve kolay bir şey almak istiyorsanız, en sevdikleri rengi bulun ve bir fular, şal veya kravat alın. Bu hemen hemen herkes için çalışır, ancak genellikle daha derin bir dalış çok daha ödüllendiricidir. Temel bir seçime ihtiyacınız varsa, her başlığın altına daha az stratosferik fiyat kategorilerine “kolay bir çağrı” ekleyeceğim, bunun için departmanın size bu fiyat aralığında en iyi seçeneği sunacağı.

Tam bir hediye olmak için başka bir bileşene ihtiyaç duyamaz.

Sadece güzel bir şey değil, gerçek bir hediye olarak alacağı bir şey olmalı. Plaj kıyafeti büyüleyici ama bir kişiye mayo vermezdim. Bu listedeki hiçbir şey “Sad Trombon” sesine açılmamalıdır.

Hermès departmanları temsil edilmelidir. Hermès’in sunduğunu EveryCategory’yi temsil etmeyi bile başarabilirim. Herkes için bir şeyler.

Öyleyse başlayalım!

100 $ ve altı

Bu fiyat aralığında, kuşkusuz çok fazla değil, ama mevcut olan iyi paketlenmiş ve görsel olarak çekici. Kolay çağrı koku departmanından bir şey olurdu, ancak başka seçenekler de var.

Kokular: Eau de Pamplemousse Gül Nemlendirici Yüz ve Vücut Balsamı $ 69

Hermès, 100 doların altında (23 $ karşılığında Twilly D’Hermès sabunu dahil) çok çeşitli koku, banyo ve vücut ürünleri yapıyor, ancak harika kokan ve vücudun her yerinde kullanılabilen yüz ve vücut balsamını kişisel olarak seviyorum. Ayrıca 6 koku daha geliyor ve hepsi erkekler için bir tıraş sonrası olarak çalışıyor. Clou de Selle Tin ambalajı bu hediyeyi de görsel olarak kazanan haline getiriyor.

Hermès Nemlendirici Yüz ve Vücut Balsamı. Hermes.com’un izniyle.

Yazma: Defter PM (3.9 ”x 6.3” x .2 ”) 45 $; A5 (5.8 ”x 8.3” x .2 ”) 70 $

Bu dizüstü bilgisayarlar, normalde bir eşarp tasarımından güzel bir kapak resmine sahip birkaç boyutta gelir. Web sitesi bunları not defteri ve “şiirsel herbaryum” olarak tanımladığı için, “sizi çevrelerinizi gözlemlemeye davet ediyoruz, bu çift sayfalık kitapla, bu çift sayfalık kitapla birlikte,” sevgilisi olarak yazar için çok çekici bir seçenektir. Yırtılma, çökme ve bitki ”. Herhangi bir kişi bunu yaparsa, lütfen geri bildirin ve neyin büyüdüğünü bana bildirinrom this notebook!

Hermès Notebook, Le Flaneur Design. Hermes.com’un izniyle.

Book: Pop-Up Hermes book $40

A fun pop-up book illustrating some of Hermès’ a lot of well-known scarf designs.

Hermès Pop-Up Book, inside View, Zebra Pegasus. Hermes.com’un izniyle.

Home: Toutenpapier Tatoo color Coasters, $95

Ok, yes, they are coasters, and I was tempted to pass on these because of the sad trombone potential, but it’s a pack of 12 and they are pretty bold and colorful. I admit to getting a set of coasters a million years ago because I loved the art-nouveau patterns, and I still have one of those on my nightstand. These are double-sided, with visually eye-catching graphic designs based on scarf patterns. Hermès also makes a set of matching placemats for $140.

Toutenpapier Tatoo Coasters (that’s how they spell Tattoo). Hermes.com’un izniyle.

$100-$250

There is a bit a lot more available in this price range, and from a broader variety of departments. The easy call would still be fragrance, but there are great options from tableware, too.

Games: playing Cards, $120-165

There are several sets of playing cards available, including bridge, poker, tarot, cirque and large size. a lot of of the regular sets include two 55-card decks. I like the sets with the Couvertures Nouvelles scarf design on the back, but the Cirque Roberto cards have fun drawings instead of the normal suits.

Set of Hermès playing Cards, Couvertures Pattern. Hermes.com’un izniyle.

Set of Hermès Cirque Roberto playing Cards. Hermes.com’un izniyle.

Tableware: Mosaique au 24 Platinum Tray, small model (6.3” x 4.7”) $190

A very pretty tray in the Mosaique au 24 design, this is both decorative and useful.

Mosaique au 24 Platinum Tray, small Model. Hermes.com’un izniyle.

Fragrances: compose Your own set of 4 Hermessences $168

This is generally a choose-your-own gift set where you select 4 15ml travel-size spray bottles of Eau de Toilette, and of course it all comes in an orange box.

Set of 4 Hermessences. Hermes.com’un izniyle.

Small leather goods (SLG): Bastia Verso change purse $230 for epsom, $235 for chevre

This may not look like much, but if you’ve been on the PurseForum the little Bastia gets a lot of love, especially on the “Rainbow of colors inside Your Bag” thread. intended as a change purse, it can hold quite a variety of odds-and-ends which would otherwise be covering the bottom of a bag. I use mine for change, guitar picks, a small scarf ring and earbuds – all at the same time. For the same price you can often find one in verso (bi-color), too!

Bastia Verso in Noir and Vert Amande. Hermes.com’un izniyle.

$250-$500

Now the gift choices start getting really good. a lot of of the Hermès departments have something available in this price range, and that includes fine jewelry. My easy call would be from the SLG department, especially if you can find something in verso.

SLG: Calvi Verso Card Holder $335 for Epsom $380 for chevre

The salt to Bastia’s pepper, the Calvi is another simply-designed leather item which holds a lot, yet is small enough to go anywhere. intended as a card holder, mine also carries Band-Aids, cash, and packaged wipes.

Calvi Verso in Vert Bosphore and rose Ete chevre, open View. Hermes.com’un izniyle.

Accessories: Rodeo or H Bag charm in PM size, $455

Depending on where you live, these bag charms are not impossible to get, and a lot of Hermès aficionados love these, no matter what bag they carry. The Rodeos also come in larger sizes (MM and GM) but PM, the smallest, is the most popular size.

PM Rodeo charm in rose Pourpre.

H Bag Charm.

Fine Jewelry: Birkin Amulette bracelet silver $475, Eclipse ring $450

These fine jewelry silver options are very wearable and opt for any wardrobe. The tiny Birkin charm bracelet is a pretty, delicate piece, while the Eclipse ring is basic and a lot more substantial looking.

Mini Birkin Amulette Bracelet. Hermes.com’un izniyle.

Eclipse Ring. Hermes.com’un izniyle.

Baby: Hermy Plush, $375

An charming treat for the little ones, and available in pink or blue.

Baby Hermy plush in Blue. Hermes.com’un izniyle.

Tableware: Mosaique au 24 Tea cup with lid and Saucer, $290

I love these porcelain cup and lid sets.

Mosaïque au 24 Tea cup with lid and Saucer. Hermes.com’un izniyle.

Fragrances: Refillable leather case, $255; with three refills, $324

For the fragrance lover, Hermes has a refillable leather case and a variety of perfume options.

Fragrance leather case and Refill. Hermes.com’un izniyle.

Writing: Ulysse PM Noteook cover $250 (mini $195)

Although we all keep so much information stored in our phones, lots of people still like to write things down. The PM notebook cover is available in lots of colors, and there are different options for the page inserts, including blank ($55) and lined ($75). Refills for various notebooks and agenda also include calendar and conTACHS sayfaları.

Bleu Electrique’de Ulysse PM dizüstü bilgisayar kapağı. Hermes.com’un izniyle.

Ulysse PM Defter Doldurma. Hermes.com’un izniyle.

Moda Takı: O’Kelly Kolye, Küçük İçin 295 $, Büyük, Bilezik için 590 $ 560 $

O’Kelly, bazı Hermès çantalarıyla birlikte gelen tanıdık kilidi vurgulayan yeni bir çizgi. Hem altın hem de gümüş tonda hem de deri bir “gölge” içeren, bunun daha genç set için harika bir moda mücevher parçası olduğunu ve özellikle de genç çocuğumun benzer şekilde tasarlanmış bir kolye aldığı için herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Alışveriş merkezi (bunlardan birinin yerini almasını umuyor!).

O’Kelly Küçük Kolye Kolye. Hermes.com’un izniyle.

500 $-1.000 $

Çoğu ürün serisi de bu fiyat aralığında bir şey sunuyor, bu yüzden hediyeleri bulmak kolay, çok daha fazla karar verme meselesi çünkü çok fazla iyi seçenek var! Buradaki kolay aramam, çok güzel ve kullanışlı olan değişim tepsilerinden veya kül tablalarından biri olurdu.

SLG: Epsom’da Calvi Poşeti 970 $ (5.9 ″ uzun x 8.5 ″ yükseklik x 0.8 ″ derinliğinde)

Eğer küçükken iyiyse, daha büyük olduğunda daha iyi olması gerekir, değil mi? Bunlardan birini kendim almak için bir bahane bulmaya çalışıyorum, çünkü birlikte gelen zıt fermuar kesesi bunu çok daha cazip hale getiriyor.

Rouge de Coeur ve Mauve Sylvestre’de Calvi Torbası. Hermes.com’un izniyle.

Calvi torbası altın ve mavi du nord. Hermes.com’un izniyle.

Clou de Selle Silver Cufflinks, 620 $

Evet, bu çok standart bir hediye, ancak Clou de Selle stili çok sofistike ve zamansız.

Silver Clou De Selle Kufflinks. Hermes.com’un izniyle.

Ana Sayfa: Tepsileri Değiştir/Kültler $ 520- 700 $

Artık gerçekten küller için kullanılmıyor, mücevher, yedek değişim veya dekoratif bir parça olarak çok faydalı. Bunları seviyorum. Genellikle ipek ve sofra hatlarından çeşitli tasarımlarda gelirler. Fiyatlar biraz değişir, ancak elle çekilmedikçe fiyatların çoğu bu aralıkta.

Pegase Değişim Tepsisi. Hermes.com’un izniyle.

Savana Danse kül tablası. Hermes.com’un izniyle.

Köpekler: Etriviere ve Rocabar Pet Köpek Tatakları, 650 $

En iyi arkadaşınız için bir tatil muamelesi. Yalan söylemeyeceğim, bu aynı zamanda bu makaleye büyüleyici köpek fotoğraflarını dahil etmek için bir bahane.

Etriviere yaka. Hermes.com’un izniyle.

Rocabar yaka. Hermes.com’un izniyle. Evet, ikisi de dahil ettim çünkü ikisi de “iyi bois”.

RTW: Erkekler Dragon T Tee Fil 570 $

Hermès, atların düzenli ahırına ejderhalar ekliyor ve eşarplarına, mücevherlerine ve RTW’ye çok daha tuhaf bir hava ödünç veriyor. Bu tişört birkaç renkte gelir ve ön tarafın arkasına baskıya sahiptir.

Méditerranée’de ejderha tişört. Hermes.com’un izniyle.

Moda Takı: Rivale Çift Gezi Bilezik $ 560 (Swift) 830 $ (Kertenkele)

Bir kıyafete bir renk veya kenar sağlayabilen kolay, her yerde deri bir bilezik. Pop renklerinde ve altın, palladyum veya gül altın donanımı ile nötrlerde kolayca bulunabilir.

Rivale Çift Gezi Bilezik Gül Altın Donanımı ile Manolya’da. Hermes.com’un izniyle.

1.000 $-3.000 $

Bu noktada – ahem – araştırmada, tüm cazip seçenekleri ayıklamak zorlaştı. Birçok insan kolay çağrının Apple Watch olacağını söyleyebilirken, Wildcard Seçimi’ne gidiyorum – Rocabar panço.

Güzel mücevherler: yeni farandole küpeler, (2,6 ″ uzunluğunda) 1.275 $ (küçük/gümüş), 1.925 $ (orta/gümüş), 2.425 $ (çok küçük/gül altın), 3.000 $ (orta/gül altın ile gümüş)

Alıcının cesur veya hassas bir görünümü tercih etmesine bağlı olarak farandole temasında birkaç varyasyon. Gül altın versiyonu .02ct elmas ve çok modern bir asimetriye sahiptir (biri 1.8 ”diğeri 2.6”). Gümüş çiftler ve kısa ve aynı uzunluklarda uzun bir düşüş içerir.

Yeni farandole küpeler, çok küçük, gül altın. Hermes.com’un izniyle.

Yeni farandole küpeler, orta, gül altın ile gümüş. Orta/gümüş versiyon gül altın olmadan böyle görünüyor. Hermes.com’un izniyle.

Yeni Farandole Earrin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *