Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Moda Haftası Çantaları: Louis Vuitton Sonbahar 2011

Moda Haftası Çantaları: Louis Vuitton Sonbahar 2011

Tüm moda haftası şenliklerinin başlamasının yanı sıra son derece sona ermesinden bu yana tam bir ay oldu. Döngünün sonunda göstermek ya bir nimet ya da lanet olabilir; Bir araya getirdiğiniz şey basitçe vasatsa (veya daha kötüsü, kötü ise), film eleştirmenlerinin yanı sıra alıcıların dört haftalık kıyafetlerde ve aksesuarlardaki yorgunluğumuzdan dolayı sert bir şekilde bakma olasılığı daha yüksektir. . Sağladığınız koleksiyon, güzel bir fetişist Louis Vuitton Sonbahar 2011 kadar harikaysa, sezonun yüksek bir notla kapatılmasının ve en önemlisi editörlerin zihninde kıyafetlerinizi almanın görkemli bir ayrımını elde edersiniz.

Vuitton, logo olmadan çantalara karşı kişisel tercihimden beri normalde kendi alımlarım için aradığım bir çanta işi değil, ancak sonbahar aksesuar teklifleri hızla tüm sezonun en iyilerinden birkaçı oldu. Çöp koleksiyonunun merkezi konsepti, 2010 sonbaharında Vuitton’dan gördüğümüz hızlı yinelemeler gibi, markanın her zaman popüler olan lockit şeklinin oynadığı varyasyonların yanı sıra, şimdi iyi çalışan bir konseptti. , Lockit’in disiplinli çizgileri, Vuitton’a hazır giyimin lüks bükülmesine sorunsuz bir şekilde ödünç veriyor. Bulanık çantalar hakkında konuşmayalım ve bunların hiç olmadığı gibi davranalım, tamam mı? Başka ne olursa olsun, dikkat dağıtıcı bir şeydi.

Vogue.com üzerinden fotoğraflar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *