Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Salvatore Ferragamo Gancini Crossbody çantası, adımdaki kadın için en iyisidir

Salvatore Ferragamo Gancini Crossbody çantası, adımdaki kadın için en iyisidir

Hava durumu, şehri dolaşmak ve dışarıda zaman içinde zevk almak için çok güzel ve ben çok güzel oluyor. Uzun yürüyüşler için beni değerlendirmeyecek daha küçük bir çanta seçebilmem için çantama getirdiğim şeyleri düzenlemeyi keşfettim. En iyi standart düğün etkinliği günü çantaları için keşfettiğimde bu gancini çantasının bir versiyonuyla düştüm. Biraz daha fazla arama yaptıktan sonra, Ferragamo’nun bu çantayı kompakt bir crossbody tarzında yaptığını keşfettim. Takıntıma başladı.

Salvatore Ferragamo Gancini Crossbody çanta, telaşlı yaşam tarzınızı üretir ve crossbody, omuzda veya debriyaj olarak dahil olmak üzere çeşitli şekillerde getirilebilir.

Bir Vitello Seylan (Tan) versiyonu olsa da, siyah sadece şık. Zincir çapraz gövde kayışı çıkarılabilir, ancak kullanımda 23 ″ düşüşe sahiptir – çapraz gövde taşıması için bol miktarda uzundur. Her zaman sofistike Gancini sekmelerinin hayranıydım ve yüzünüzde olmasalar da, hızla tanınabilirler.

Salvatore Ferragamo beni asla hayal kırıklığına uğratmaz, marka köklerini anlar ve asla estetiğinden kaynaklanır. Sadelik kötü bir şey değildir, çünkü düzgün bir şekilde yaratıldığında, basitlikte güzellik yatar. Boyutlar küçüktür (5 1/2 ″ H x 9 1/2 ″ W x 1 1/2 ″ D), ancak bu fantastik bir günlük çanta ve maliyeti bir prömiyer tasarımcı el çantası için olağanüstü. Neiman Marcus aracılığıyla 595 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *