Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Meredith Wendell bize nasıl uygun şekilde renklendireceğimizi gösteriyor

Meredith Wendell bize nasıl uygun şekilde renklendireceğimizi gösteriyor

Meredith Wendell Buck Deri ve Tuval Taşıma Çantası, 795 $ NAP ile

Renk engelleyici. Her moda dergisi ve moda sevgilisi, son birkaç aydır bu trendden bahsediyor ve spor yapıyor. Komik olan şey, hepimiz bunu daha önce birçok kıyafetimizle yaptık, ancak ideal şimdi odak noktası aşırı çizgiler ve renkler üzerinde bir araya gelerek eşleşen bir şekilde eşleştirilmiş. El çantası dünyasındaki birçok tasarımcı bıçak aldı ve bir sürü başarısız oldu (bu haftanın başlarında paylaştığımız Chloe karışıklığını hatırlıyor musunuz?). Mükemmel renk bloklu çantaya başvurmak için bir çanta tasarımcısı bulmaya çalışıyorsanız, Meredith Wendell sizin kızınızdır.

Bu çantayı bir aydan fazla bir süredir sekmeler listemde kaydettim. Meredith Wendell kova deri ve tuval taşıma çantasının okul çocuğu boyama ve tasarımına bayılıyorum.

Aslında, bu çantayı ilk gördüğümde bir nostalji gibi hissettim. Büyürken, aynı renk ailesini içeren bir zevk aldım. Bu zevk benim gurur ve sevinçti, her yerde giydim ve bunun en iyisi olduğundan emindim. Okulumdaki herhangi bir kişi sahipti.

Aşkımın bir kısmı bundan geliyor ve bir kısmı bu çantanın saflıktan geliyor. Bu parlak ve parlak renkleri bir çantada bir araya getirdiğini ne sıklıkla gördünüz? Ve eğer onları gördüyseniz, bahse girerim, daha muhtemel olmamak için, sıcak bir karmaşa gibi görünüyordu. Ama Meredith Wendell’in yaratılışında değil. Çantasında, renkler güzel, eğlenceli ve tamamen şık. Hepsinden önemlisi, üç cepli iç yapı kesinlikle işlevseldir. Bu indigo, mavi ve kırmızı eşleştirme 795 $ karşılığında Net-A-Porter’a özeldir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *