Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Boostcase nihayet çirkin olmayan bir iPhone şarj çantası

Boostcase nihayet çirkin olmayan bir iPhone şarj çantası

, sürekli olarak ölüme yakın bir iPhone pili, ideal çözümü tam olarak yaratmadığımız modern yaşamın sıradan problemlerinden biri yaptı. İnce, hafif ve güçlü telefonlar arzusu pil teknolojisini geride bıraktı ve telefonunuzu sık sık kullanırsanız mücadele etmenin en iyi yolu bir şarj cihazı kılıfı kullanmaktır, ancak toplu olarak birçoğunun çirkin olduğunu ima eder. Yakında-Debut Boostcase Hibrid Egzotik iPhone şarj kutuları, bulabileceğiniz en estetik açıdan hoş seçeneklerdir.

Son yıllarda hem boostcases hem de mophies (en büyük rakibi) (en büyük rakibi) kullandım ve ikisi de iyi çalışıyor. Eğer tanıdık değilseniz, her iki kurulum da telefonunuzdan bağımsız olarak şarj olan bir pil paketi sunar, bu da birincil piliniz düşmeye başladığında açabilirsiniz; İkincil pil, genel kullanım sürenizi iki katına çıkarır.

Boostcase’in en önemli avantajı, aslında iki arada bir anlaşma olmasıdır; Telefonunuzun her zaman giyebileceği ince bir koruyucu kasa var ve ihtiyacınız olduğunda hantal pil paketi üzerine kayıyor; Bir Mophie ile, hepsi ya da hiç yok ve egzotik deri seçenekleri de yok.

Aşağıdaki tüm durumlar, şirketin tek yanlış hesaplanması olabilecek iPhone 5 veya 5s ile uyumludur. Malzemeye bağlı olarak, 350 ila 450 dolar arasında fiyat noktalarıyla, bu eksotikler muhtemelen bir iPhone 6’ya yükseltilmiş nakit parlama güç kullanıcılarını hedeflemektedir. Bunların satışa çıkmasını beklemek muhtemelen iyi bir bahis ise, ancak Telefonunuz sürekli öldü, onlara göz kulak olmak isteyeceksiniz.

Boostcase Hibrid Kertenkele iPhone şarj çantası
Barneys aracılığıyla 350 $

Boostcase Hibrid Kertenkele iPhone şarj çantası
Barneys aracılığıyla 350 $

Boostcase Hibrid Kertenkele iPhone şarj çantası
Barneys aracılığıyla 350 $

Boostcase Hibrid Stingray iPhone şarj çantası
Barneys aracılığıyla 450 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *