PURSEFORUM Roundup – 17 Eylül

Bugün, sadece biraz pembe hissediyorum, bu yüzden bu hafta hepinizi pembe hissetmek için bazı parçalayıcı çantaları vurgulamak istedim! Sadece ayarlıyorsanız, burada yaptığınız için minnettar olduğumuzu söyleyen ilk kişi olalım! Bu toparlar, forumu okurken bulduğumuz kendi çantalarının kendi TPF üyelerimiz tarafından paylaşılan bir dizi fotoğraftan yapılmıştır. Her hafta favori en sevdiğimiz enstantanelerden bazılarını tamamlıyoruz ve bunları burada sizinle paylaşıyoruz. Zaten üye değilseniz, şimdi, tıpkı sizin gibi çanta insanlarıyla bağlantı kurmak için en iyi yerlerden biri olduğu için katılma zamanı. Tüm bunlar söylenirken, bu haftanın bizim için neler olduğunu görelim …

TPF kepçesi

Güne, “Jacquemus” iş parçacığında üye Styleanyone tarafından paylaşılan bu küçük tatlı ile başlıyoruz. Sadece bu eğlenceli küçük deseni seviyorum.

Miu Miu anını seviyorum ve “Miu Miu Oldies’e olan aşkım” ipliğinde üye Vesna tarafından paylaşılan bu güzellik gibi Madras çantası için her zaman yumuşak bir noktaya sahiptim.

“Mor/pembe renkli ailemiz… sadece resimler!” Bu renk için öldürürdüm, peki ya sen?

Bundan sonra, bu olağanüstü Balenciaga City, üye Pollie-Jean tarafından “Sadece Pembe Renkli Aile Pics” iş parçacığında paylaşıldı.

Sunshine Mama’dan başka bir vuruşla, Rose Ballerine’deki bu destansı epi ile “Louis Vuitton’unuzun fotoğrafları” ipliğiyle paylaşılan başka bir hit ile geliyoruz.

Ve büyük final için, “Lütfen * Pembe ve Mor * Chanel öğelerinizi buraya gönderin!” iplik.

Daha fazla çanta konuşmak ister misiniz?

İnsanların kesinlikle uyuduğunu düşünüyorum, “Amazing Lanvin Pencil Cat Bag” ipliği. Kesinlikle küçümsenen harika bir çanta. Okumayı gerçekten sevdiğim biraz daha sulu çanta konuşması, “Bir çanta hakkında kesinlikle nefret ettiğiniz tek şey nedir?” iplik.

Bir dahaki sefere kadar bu hafta için hepsi bu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *