Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Maison Martin Margiela, kime sorduğunuza bağlı olarak çevre dostu tüylerle

Maison Martin Margiela, kime sorduğunuza bağlı olarak çevre dostu tüylerle

kümeyi uçurdu, tüyler tüm modada en çok sevilen veya revize edilmiş süsleme olabilir. Bazı insanlar tüyleri sevimsiz ve kostüm-y ve onları giymemek gibi keşfederler, diğerleri onlar hakkında tam olarak aynı şeylere inanırlar, ancak bunların gerçekten takdire şayan nitelikler olduğunu hissederler. Genellikle kendimi ikinci grupta keşfediyorum, eğer sadece çeşitlilik uğruna ve Maison Martin Margiela Feather Hold, ikinci bir düşünce olmadan giyeceğim bir şey.

Margiela’nın ticaret stoku, bir tür coceyed minimalizminin yanı sıra, bu Tonal çevre dostu tüylerin bu demeti için temel destek, bu stilin büyüleyici ve markanın çok sık yürümeyi sevdiği garip arasındaki çizgiyi yürülemesine yardımcı oluyor.

Bu çanta hakkında sahip olduğum tek endişe dozaj. Tüyler gibi şeyler, az miktarda kullanıldığında ve 13 inç genişliğinde çok daha büyüleyicidir, bu çanta günlük taşıma çantanızın boyutudur. Aslında, özellikle maceracıysanız, bu günlük çantanız olabilir – kayış sadece büyük bir debriyaj olmamasını sağlamak için ayarlanabilir. Dokuz inçlik bir varyasyonda çok daha iyi olmayı istiyorum, ancak Margiela’nın tüylerinin rengi ve yüzeyi yine de büyüleyici. Saks ile 1415 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *