Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Sarah Jessica Parker, kendi ayakkabı çizgisini

Sarah Jessica Parker, kendi ayakkabı çizgisini

giymekle ilgili olduğunda yürüyüşe çıkan nadir ünlüdür, Sarah Jessica Parker’ın kendi ayakkabı serisi için coşkusu beni çok daha fazla yapıyor. Ünlüler, ideal miktarda çiğ cachiche için adlarını bir moda çizgisine vermek için sık sık hızlıdırlar ve faturaya ayak uyduran markalar, bu ünlülerin tasarım sürecinin her yönüne derinlemesine dahil olduğunu düşündüğünüzden memnun olsa da, nadiren kanıtlar vardır. Toplam 45 dakikadan fazla geri bildirim vermek için hazırdılar.

Sarah Jessica Parker ile öyle değil. SJP tam anlamıyla her ayakkabıyla ayak işine koyar. Gerçek prototipleri test edip etmediklerinden emin değilim (bu görev muhtemelen daha az kullanışlı ayaklara gider), ama onlar da olabilir. Sarah, Beyaz Saray’a Met Ball’a kendi ayakkabılarını giyiyor ve West Village Brownstone’un dışında ideal fotoğraf çekmeyi bırakmak için paparazzi ile yalvarırken sık sık onları giydiğini görüyor.

SJP Carrie Glitter Pompaları
Zappos aracılığıyla 375 $
Özellikle bu ışıltılı, T-kayış SJP Carrie pompaları SJP’nin Broadway’deki Sylvia’nın açılış gecesine kadar giydiği. Bunları yine de belirli boyutlarda çevrimiçi bulabilirsiniz, ne yazık ki satışa çıkma olasılığı diğer stillerden çok daha az görünüyor.

SJP süslemeli açıklama pompaları
Nordstrom aracılığıyla 545 $
Bu haftanın başlarında Sarah, bu süslenmiş mavi saten pompaları Hamilton’dan ilham alan Met Gala topluluğu ile eşleştirdi. Bu pompa, hattının en yeni stillerinden biri gibi görünüyor ve şüphelendiğiniz gibi, henüz çevrimiçi yoluna girmedi.

SJP Fawn Zincir Pompaları
6pm.com ile 207 $
Fawn (sans zinciri), SJP’nin 2014 yılında özel Nordstrom ilk çıkışını yaptığında SJP’nin piyasaya sürüldüğü ilk stillerden biriydi. Fawn’ın bu güncellenmiş versiyonunu son bir akşam yemeği galauna giydi.

SJP Çammarlama parıltı pompaları
Nordstrom aracılığıyla 375 $
İşte SJP, popüler Fawn stilinden biraz daha keskin çizgilere sahip bir Rampling pompasında görünümde bir görünüm bırakıyor. Neyse ki, bu süper parlak sürüm hala mevcut.

SJP Gelsey Bale Daireleri
Neiman Marcus aracılığıyla 213 $
SJP’nin ayakkabı hattı da Gelsey adlı temel bir bale dairesi kullanıyor. İşte Sarah, NYC’de koyu gümüş bir çift gelsey’de, papların zamanlarıyla tam anlamıyla başka bir şey yapmasını açıkça ifade ediyor.

SJP Naomi Peep Toe Pompalar
Bloomingdale’in
İşte SJP’nin kendi West Village evinin dışında ideal olan SJPS giyen başka bir fotoğraf. Bu muhteşem, ışıltılı Naomi pompaları en sevdiğim SJP stillerinden biri.

SJP Tartt Mary Janes
Neiman Marcus aracılığıyla 385 $
Sarah, çok daha sıradan SJP tartt Mary Janes’ın bir çiftinde manzaraya geri dönüş yaptı. Glitter topuklu bu beyaz deri versiyonun mağazalara gelip gelmediğinden emin değilim, ancak tam parıltılı bir sürüm yaygın olarak mevcut.

SJP Taylor Metalik Pompalar
Zappos aracılığıyla 355 $
Metallics ve Arts hayranı, SJP bu güzel SJP taylorları Ekim ayında New York City Ballet 2015 Gala’nın kırmızı halısında giydi. Elbisesi Zuhair Murad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *