Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Piramit şeklindeki cüzdanlar mikro trend olmak üzere

Piramit şeklindeki cüzdanlar mikro trend olmak üzere

Chanel’in Métiers d’Art Collection, markanın ortaya koyduğu en süslü koleksiyonlardan biridir ve Aralık ayında 2019 koleksiyonuna ilk baktık, Butiklerde şimdi. Hayranlar markadan bekledikçe, koleksiyon büyük ve zarifti. Eski Mısır’dan esinlenerek, bolca süslemeler ve metalikler görüldü, ancak koleksiyondaki göze çarpan parça, piramit şeklindeki bir çantaydı. Bu küçük çanta gerçek bir gösteri tıpası – hem son derece havalı hem de süslü, ama aynı zamanda delicesine pahalı. 9.000 $ fiyatla gerçek bir koleksiyoncu öğesi.

Bu açısal şekil son derece özeldir ve şu anda el çantası pazarında nadirdir. İşe yarıyor çünkü o anın küçük çantalarıyla trend ve son mevsimlerde tasarımcılar çanta şekilleri ile adil bir şekilde denemeye başladılar. Piramit şeklindeki çanta eğlenceli ve çılgınca farklıdır, bu da izlemeyi bir eğilim haline getirir. Dam kaplama etkisi (bir moda trendinin dikey olarak aktığı, üst sınıftan başlayıp aşağı inmesi) çok gerçek bir şey ve Chanel, Saint Laurent ve Louis Vuitton’un bir piramitin kendi versiyonuna sahip olması Çanta, diğer tasarımcıların yanı sıra çağdaş çanta markalarının da bu yeni şekli de uyarlamaları için sadece bir zaman meselesi.

Chanel Piramit şeklindeki çanta (3.600 $)

Chanel Piramit şeklindeki çanta (9.000 $)

Saint Laurent Piramit Metalik Minaudière (1.550 $)

Saint Laurent Piramit Kuzular Minaudière (1.450 $)

Louis Vuitton Toupie Bag (1.950 $)

Nita Suri Lia El Çantası (800 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *