Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Şimdi bu bir Marc Jacobs çantası geride kalabileceğim bir Marc Jacobs çantası

Şimdi bu bir Marc Jacobs çantası geride kalabileceğim bir Marc Jacobs çantası

Marc Jacobs the Ace Messenger çantası, net-a-porter ile 1150 $

Marc Jacobs’a olan hevesim Ace Messenger çantası tek bir şeyden ve tek bir şeyden geliyor: bunu diğer renklerde hayal etme yeteneğim. Greige ile ilgili yanlış bir şey olmadığı için değil, ama iyi bir parlak çantanın ifade verme yeteneğini seviyorum, özellikle de bir crossbody’nin bir kadının arkasındaki normal yeri nedeniyle bir kıyafet içinde saklanma eğilimini dengelediğinde belki. Jacobs neredeyse her zaman deri çantalarını birden fazla renkte yaptığından, parlak bir versiyonun geleceğine güveniyorum. Ve eğer değilse, olması gerekir.

Jacobs’un bu çantada yakalayabildiği şey, çizgiyi geçmişte bir aksesuar başarısı haline getiren lüks basitlik. Jacobs imzaları, altın kilit donanımı gibi oradadır, ancak çoğunlukla çantanın çizgileri nispeten az gereksiz süslemeyle kendileri için konuşur. Net-A-Porter modelleme çekimlerine ve çantanın açılışının fotoğraflarına dayanarak, çok büyük olmadan çok faydalı bir boyut gibi görünüyor ve kendimi birçok durumda kullandığını görebiliyordum. Yani daha parlak renk seçenekleri üzerindeki adımınız Bay Jacobs. Net-a-Porter’dan 1150 dolara geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *