Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Trendspotted: Zamanında bir dikiş – ünlü 2.55 Chanel cüzdanına bir övgü olarak kapitone desen

Trendspotted: Zamanında bir dikiş – ünlü 2.55 Chanel cüzdanına bir övgü olarak kapitone desen

, bunu kapitone trendini entegre eden birkaç cüzdan var. Kapitone cüzdanlar çoğunlukla deri üzerine dikilmiş farklı desenler işler. Marc Jacobs cüzdanlarının birçoğu, çantanın stiline de kapitone entegre ediyor.

Kapitone, bu Stella McCartney Büyük Kapitone Midsection Kemeri (Modelde Sol Üst, Net-A-Porter’da 525 $) ve Wintertime Puffer Ceketler gibi aksesuarlarda da görülebilir. İşlemeli desenler, dikey ve yatay desenlerde, elmas veya doku ekleyen diğer desenler üretmek için örtüşür.

Kapitone trendini entegre eden tercih ettiğimiz birkaç stil belirledik. Juicy Couture’un Serena Quilted Duffel Comport (sağ üst, Shopbop.com’da 198.00 $) naylondan yapılmıştır ve temellerinizi 3 fermuarlı ön ceplerin yanı sıra iki iç yama cepinde saklamak için çok fazla alan vardır. Çift haddelenmiş kulplar; Fırlatılmış bantlama ve sulu couture logo çekiciliği bu çantaya daha genç bir çekicilik sağlıyor.

Zaten bir klasik olmaya yönelik yönteminde olan Marc Jacobs Kadınların Kapitone Bruna Satchel (Orta Sağ, Bloomingdales.com’da 1.295,00 $) siyah deride gösterilmiştir ve çift kulpların yanı sıra altın ton aksan donanımı da gösterilmiştir. Bu kapitone çanta, bir ön kemer aksanı, Marc Jacobs logosu, fermuarlar kapalı ve yapay altın tonlu bir turnlock ile süslenmiştir.

Balmain’in pist görünümleri, İtalya’da kapitone olan ve Fransa’da elle kurulmuş olan bu mat kapitone deri çanta (sağ alt, Net-a-Porter’da 1.915 $) ile öne çıkıyor. Tory Burch’un giyilebilir çağdaş klasikleri, tasarımcının Globetrotter maceralarından etkileniyor. Tory Burch Quilted Nico Tote, (sol alt, ToryBurch.com’da 295,00 $) kaplanmış kapitone poplinden yapılmıştır. Kulplar için seçenekler arasında hem çapraz gövde hem de çift deri kulplar bulunur. İçeride, iki cep ve bir yan fermuarlı cebi, anahtarlarınızı, telefonunuzu ve diğer temelleri saklamak için ideal boyutu keşfedeceksiniz.

Bul ile

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *